Sport.pl

Decyzja o lokalizacji zgrupowania Manchesteru City pod koniec lutego

Jak informuje przedstawiciel agencji zajmującej się organizacją obozu przygotowawczego Manchesteru City, o tym, czy klub przyjedzie do Gniewina, zadecydują pod koniec lutego.


Zagraj z nami. Stwórz swoją drużynę i WYGRAJ LIGĘ!

W lipcu planowany jest przyjazd do Polski czołowego zespołu ligi angielskiej - Manchesteru City. Podopieczni trenera Manuela Pellegriniego mieliby się zatrzymać w hotelu Mistral w Gniewinie, gdzie m.in. podczas Euro 2012 mieszkali Hiszpanie (zobacz w jakich warunkach mieszkali mistrzowie Europy). Jak dowiedziało się trojmiasto.sport.pl, o podjęciu decyzji o przyjeździe do Polski zadecyduje wybór odpowiedniego sparingpartnera. Gdyby angielski zespół przyjechał właśnie do naszego kraju, zagrałby na PGE Arenie mecz towarzyski z Lechią Gdańsk (więcej przeczytasz TUTAJ).

Zapytaliśmy zatem u źródła, jaka jest szansa, że City zawita do Gdańska.

- Klub wciąż szuka i ocenia potencjalne opcje europejskich lokalizacji na odbywający się w wakacje przedsezonowy obóz przygotowawczy. Póki co żadna decyzja nie została jeszcze ostatecznie podjęta - mówi w rozmowie z trojmiasto.sport.pl przedstawiciel Agencji First Wave Sports Marketing Mike Williams. - Polska jest jedną z kilku możliwości. Ostateczna decyzja o wyborze danej lokalizacji zapadnie pod koniec lutego, na początku marca. Dziś nie chcemy spekulować, gdzie pojedzie zespół Manchester City, ponieważ decyzja zależy od zbyt wielu czynników - dodaje Williams.

Obserwuj autora na Twitterze - @ka_suchecki

Czy PGE Arena wypełni się na mecz z City? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o: