Sebastian Madera chwali Stojana Vranjesa: Widać, że nie przyszedł się tu pobawić

W sobotę piłkarze Lechii Gdańsk odnieśli bardzo ważne zwycięstwo z Widzewem Łódź, w kontekście walki o pierwszą ósemkę ekstraklasy. Gdańszczanie wygrali z Widzewem 2:0 po dwóch golach Stojana Vranjesa. - Ten chłopak to nasze duże wzmocnienie - chwali Bośniaka jego kolega z drużyny Sebastian Madera.


- Na boisku prezentuje się bardzo dobrze, jego przyjście do Lechii to na pewno wzmocnienie naszej drużyny. Duży szacunek dla niego za to, co zrobił przeciwko Widzewowi. Mam nadzieję, że na tym nie poprzestanie i w przyszłości jego postawa będzie owocowała kolejnymi bramkami i punktami dla nas. A poza boiskiem to fajny, pokorny chłopak. Widać, że nie przyszedł się tu pobawić, tylko solidnie pracować - przyznał Madera w rozmowie z trojmiasto.sport.pl.

Zdaniem środkowego obrońcy biało-zielonych wygrana z Widzewem powinna pozytywnie nastawić zespół przed kolejnymi spotkaniami w ekstraklasie.

- Liczę, że ta wygrana to początek naszej dobrej serii. Pokazaliśmy, że umiemy grać w piłkę i myślę, że od tej soboty zaczniemy wspinaczkę w górę tabeli - podkreślił Madera.