Weekendowe wyst瘼y by造ch lechist闚 na zapleczu ekstraklasy. Gol Bart這mieja Smuczy雟kiego

Najwi瘯sze powody do zadowolenia po weekendowych spotkaniach zaplecza ekstraklasy ma Bart這miej Smuczy雟ki. By造 gracz Lechii zdoby bramk w zremisowanym przez Kolejarz Str騜e spotkaniu z Termalik Bruk-Bet Nieciecza 1:1. A jak wypadli inni byli pi趾arze gda雟kiej dru篡ny, kt鏎zy jeszcze w rundzie jesiennej bronili barw bia這-zielonych?

Po tym, jak Smuczy雟ki zosta antybohaterem Kolejarza w poprzednim spotkaniu z Olimpi Grudzi康z, w kt鏎ym zobaczy czerwon kartk, tym razem by造 pomocnik Lechii m鏬 po meczu z Termalik chodzi z podniesionym czo貫m. Smuczy雟ki w 57. minucie wykorzysta do鈔odkowanie Kamila Adamka i precyzyjnym strza貫m bez przyj璚ia wyprowadzi Kolejarza na prowadzenie. Gospodarzom nie uda這 si jednak utrzyma wygranej do ko鎍a, bo ju w doliczonym czasie gry wyr闚na Jakub Czerwi雟ki.

Mniej szcz窷cia mieli za to inni byli lechi軼i, graj帷y w I lidze. ㄆkasz Kacprzycki nie pom鏬 Wi郵e P這ck w meczu z Ark Gdynia. 19-latek pojawi si na boisku w 68. minucie za Krzysztofa Janusa, ale jego zesp馧 przegra z Ark 1:2.

Z kolei Adama Dudy w og鏊e zabrak這 w kadrze meczowej Chojniczanki na mecz z GKS Be販hat闚. Wypo篡czony z Lechii napastnik pauzuje z powodu naci庵ni皻ego mi窷nia czworog這wego. Bez Dudy w sk豉dzie Chojniczanka zremisowa豉 w Be販hatowie 1:1.

W II lidze ze zwyci瘰twa m鏬 cieszy si Sebastian Ma趾owski. Bytovia, w barwach kt鏎ej wyst瘼uje by造 golkiper Lechii, pokona豉 u siebie 3:1 Wart Pozna. Dwie z trzech bramek dla dru篡ny prowadzonej przez by貫go szkoleniowca Lechii Paw豉 Janasa strzelili zawodnicy z przesz這軼i w gda雟kiej dru篡nie - Robert Hirsz i Micha Pietro.

Kt鏎y z tych pi趾arzy przyda豚y si Lechii? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »