Sport.pl

Madera przesunięty do rezerw za kłótnie z członkiem sztabu

Nie z powodu wywiadu, a przez kłótnie z jednym z członków sztabu szkoleniowego Lechii Gdańsk Sebastian Madera został przesunięty do rezerw.


Choć Lechia ma olbrzymie kłopoty z zestawieniem linii obrony, na trzy dni przed meczem z Pogonią Szczecin trener Ricardo Moniz zadecydował o przesunięciu swojego doświadczonego stopera do zespołu rezerw. Początkowo podejrzewano, że decyzja ta spowodowana jest wywiadem Madery, którego udzielił przed meczem z Legią. Piłkarz Lechii przyznał w nim, że po sezonie na pewno odejdzie z gdańskiego klubu.

Okazało się, że przyczyna jest kompletnie inna. Według informacji trojmiasto.sport.pl Madera podczas jednego z treningów ostro spiął się z jednym z członków sztabu szkoleniowego. Trener Moniz zdecydował, że nie będzie akceptował taki zachowań i skreślił obrońcę z pierwszego składu.

Więcej o:
Komentarze (4)
Madera przesunięty do rezerw za kłótnie z członkiem sztabu
Zaloguj się
 • mjetker

  Oceniono 36 razy 18

  i dobrze, będzie mu chłopak "gwiazdorzył"

 • swedzi_mnie_palec

  Oceniono 6 razy 4

  Takem czuł

 • fakej

  Oceniono 40 razy -28

  Trener jednak powinien wystawiać najmocniejszy możliwy skład, a nie taki który udziela ładnych i poprawnie politycznych wypowiedzi oraz ma ocenę wzorową z zachowania. To jest football zawodowy, a nie przedszkole.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX