Piotr Celeban nie będzie piłkarzem Lechii

Jednym z piłkarzy, którzy w ostatnich tygodniach łączeni byli z Lechią, jest Piotr Celeban. - W tej chwili nie ma tematu gry Piotrka w Lechii, nie prowadzimy z gdańskim klubem żadnych rozmów - mówi trojmiasto.sport.pl menedżer zawodnika Szymon Pacanowski z Fabryki Futbolu.


29-letni Piotr Celeban, były piłkarz m.in. Korony Kielce oraz Śląska Wrocław, dwa ostatnie sezony spędził w rumuńskim FC Vaslui. Tam zasłynął z niesamowitej jak na obrońcę skuteczności (13 goli w 59 meczach). Jest również w orbicie zainteresowań selekcjonera Adama Nawałki, chociaż ten ostatnio przy powołaniach pomija jego nazwisko. Celeban jest obecnie wolnym zawodnikiem i szuka nowego klubu. Jego osoba łączona była m.in. z Lechią, ale ten temat już upadł.

- Celeban w przyszłym sezonie nie będzie grał w Lechii, w tej chwili nie prowadzimy z gdańskim klubem żadnych rozmów - mówi trojmiasto.sport.pl Pacanowski. - Obecnie zostały już tylko opcje zagraniczne, w najbliższym czasie przyszłość Piotrka powinna być znana. Temat jego gry w Lechii na dziś nie istnieje - zapewnia menedżer piłkarza.

JAK ONI PIĘKNIE PODAJĄ! TOP 11 ASYST PIŁKARZY LECHII W EKSTRAKLASIE