Sport.pl

Co Ricardo Moniz krzyczał do ochroniarza w Zabrzu?

Choć trener Lechii Gdańsk Ricardo Moniz jest profesjonalistą pełną gębą, to szkoleniowcowi z Holandii puszczają czasami nerwy. Jego gorący temperament dał o sobie znać po meczu z Górnikiem w Zabrzu, kiedy to - chcąc wprowadzić do szatni Lechii swojego przyjaciela - Moniz spiął się z jednym z ochroniarzy.


Udanie zakończył się sezon T-Mobile Ekstraklasy dla gdańskiej Lechii. Biało-zieloni po dobrym meczu zwyciężyli z Górnikiem w Zabrzu 2:0. Po spotkaniu cała drużyna cieszyła się z zajęcia 4. miejsca w tabeli, żegnano się również z piłkarzami, którzy nie przedłużą kontraktów (więcej TUTAJ). Również trenera Moniza nie ominęły emocje związane z największym sukcesem Lechii od 58 lat. Zadowolony z wyniku spotkał na konferencji swojego przyjaciela, którego zaprosił do szatni zespołu. Plany szkoleniowca pokrzyżował jednak jeden z ochroniarzy na stadionie Górnika, który nie pozwolił na wejście z nieupoważnioną osobą. Moniz nie wytrzymał i miał nie szczędzić cierpkich słów pracownikowi służby porządkowej, który dodatkowo nie znał języka angielskiego i nie rozumiał początkowych tłumaczeń szkoleniowca.

- F...k you! F...k off! This is my friend! - miał przeklinać Moniz.

Jak przekazał nam Maciej Blaut ze slask.sport.pl, ostatecznie szkoleniowiec postawił na swoim i wprowadził przyjaciela do szatni. Gdy Moniz ochłonął, przeprosił także ochroniarza za swoje zachowanie.TOP 7 PIŁKARZY, KTÓRZY PO ZAKOŃCZENIU KARIERY PRACOWALI W LECHII


Więcej o:
Komentarze (14)
Co Ricardo Moniz krzyczał do ochroniarza w Zabrzu?
Zaloguj się
 • maszar

  Oceniono 98 razy 52

  bezczelny ochroniarz - dyskryminuje związek partnerski trenera z "przyjacielem "...

 • 1tafer

  Oceniono 43 razy 19

  holenderski bóg zstąpił na śląską ziemię....

 • dexter1970

  Oceniono 24 razy 14

  Ma chłop jaja i tyle.
  Nie będą mu tu jakieś kmioty podskakiwać.

 • kriskris22

  Oceniono 70 razy 10

  Wyszla sloma z butow. Europejczyk pelna geba!

 • fan.ortografii

  Oceniono 76 razy 6

  Kawał bydlaka z tego Moniza. Po angielsku potrafi głównie "what's your f**king problem", a głównym argumentem za wpuszczeniem "przyjaciela" jest to, że przyjechał z Budapesztu. WTF???

 • zostawciemniewspokoju

  Oceniono 17 razy 3

  Cham zawsze chamem zostanie. Może by mu ktoś wytłumaczył co wolno, a co nie, oraz co wypada a co nie. Jakaś reakcja władz klubu?

 • zenek1287

  Oceniono 43 razy 3

  @1aniolg
  Póki co słoma wychodzi butow tylko Tobie. Ochroniarz tam był bo taka jest jego praca. Jest zakaz wprowadzania ludzi nie związanych z meczem sportowo bądź medialnie. Lamusy d u p a cicho. Pozdro buraczany o b w i e s i u

 • mp102

  Oceniono 53 razy 3

  haha Zabrze i nie może dziwić nic, kto tam stoi na ochronie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX