Lechia już bez Adidasa. Nowe stroje od firmy Saller

Już wiadomo, skąd wielkie obniżki cen, nawet do 50 proc., na produkty firmy Adidas z logo Lechii Gdańsk. Biało-zieloni od przyszłego sezonu będą mieli nowego partnera technicznego. Ma nią zostać niemiecka firma odzieżowa Saller.


Zmiany w Lechii dotyczą niemal wszystkich aspektów. Rewolucja ma miejsce wśród właścicieli klubu, w składzie, na ławce trenerskiej, nie ominęła także partnera technicznego.

Od końca 2010 r. biało-zieloni nawiązali współpracę z niemiecką firmą Adidas, a przy podpisywaniu umowy pomagała firma Sportfive, która w tamtym czasie współpracowała z klubem z Gdańska. Jednym z głównych powodów wejścia potentata firmy produkującej stroje piłkarskie w Lechię była organizacja Euro 2012 w Gdańsku i rozgrywanie przez Lechię meczów na arenie mistrzostwa - PGE Arenie.

Ale piłkarze Lechii z trzema paskami najprawdopodobniej grać już nie będą. Od nowego sezonu partnerem technicznym biało-zielonych ma bowiem zostać niemiecka firma Saller. Producent odzieży piłkarskiej przygotowuje komplety meczowe m.in. dla Arminii Bielefeld, FC Energie Cottbus, Dynamo Mińsk oraz FSV Franfurkt. Firma zajmuje się jednak także sprzedażą produktów firmy Adidas. Na niemieckiej stronie firmy Saller zakupić możemy m.in. koszulki reprezentacji Niemiec czy Bayernu Monachium.

Źródło: @QbaStaszkiewicz

JAK ZMIENIAŁY SIĘ STROJE LECHII NA PRZEŁOMIE LAT
{"mainEntityOfPage":{"url":"http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111904,16164635,Lechia_juz_bez_Adidasa__Nowe_stroje_od_firmy_Saller.html","@type":"WebPage"},"headline":"Lechia już bez Adidasa. Nowe stroje od firmy Saller","datePublished":"2014-06-16T13:01:00Z","dateModified":"2014-06-16T13:02:34Z","articleSection":"sport-trojmiasto","description":"Już wiadomo, skąd wielkie obniżki cen, nawet do 50 proc., na produkty firmy Adidas z logo Lechii Gdańsk. Biało-zieloni od przyszłego sezonu będą mieli nowego partnera technicznego. Ma nią zostać niemiecka firma odzieżowa Saller.","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.trojmiasto.sport.pl","logo":{"url":"http://www.trojmiasto.sport.pl/logos/509.png","@type":"ImageObject"}},"author":[{"name":"Kacper Suchecki","@type":"Person"}],"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Lechia już bez Adidasa. Nowe stroje od firmy Saller","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/09/a7/f6/z16164617V,Stroje-Saller-Armini-Bielefeld-2013-2014.jpg","name":"Stroje Saller Armini Bielefeld 2013/2014","@type":"ImageObject"}]}