26 zawodników w kadrze Lechii na obóz w Grodzisku

W poniedziałek zespół Lechii Gdańsk rozpocznie przedsezonowe zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim. Trener Joaquim Machado zabrał na obóz 26 zawodników.
W późniejszym terminie do Grodziska dojedzie Mateusz Bąk, który najpierw musi przejść zabieg związany ze złamaniem kości jarzmowej. W kadrze znalazł się za to inny bramkarz Bartosz Kaniecki, który o pół roku przedłużył upływający z końcem czerwca kontrakt z Lechią.

Poza kadrą jest również póki co Bartłomiej Pawłowski, który formalnie do końca czerwca jest zawodnikiem Malagi i treningi w Lechii będzie mógł zacząć 1 lipca.

Już w trakcie obozu do Grodziska mają dojechać piłkarze, którzy wzmocnią blok obronny Lechii - docelowo ma to być dwóch środkowych oraz jeden na prawą stronę defensywy.

Lechia rozegra podczas zgrupowania (potrwa ono do 9 lipca) trzy sparingi: z Lechem Poznań (2 lipca), Wartą Poznań (3 lipca) oraz Górnikeim Zabrze (5 lipca).

Kadra Lechii na obóz w Grodzisku

Bramkarze: Bartosz Kaniecki, Damian Podleśny, Kacper Rosa, Dariusz Trela

Obrońcy: Damian Garbacik, Rafał Janicki, Przemysław Kamiński, Nikola Leković, Bernard Powszuk, Paweł Stolarski

Pomocnicy: Ariel Borysiuk, Adam Dźwigała, Przemysław Frankowski, Adłan Kacajew, Łukasz Kopka, Daniel Łukasik, Maciej Makuszewski, Marcin Pietrowski, Stojan Vranjes, Wojciech Zyska Napastnicy: Danijel Aleksić, Adam Buksa, Piotr Grzelczak, Diogo Ribeiro, Zaur Sadajew, Piotr Wiśniewski

TO CI SAMI PIŁKARZE CO WCZEŚNIEJ? KOGO ODMIENIŁ RICARDO MONIZ?