Można już kupować bilety na mecz Lechii z Panathinaikosem

Kibice mogą już kupować bilety na towarzyskie spotkanie Lechii Gdańsk z Panathinaikosem Ateny, który odbędzie się 12 lipca. Wejściówki na to spotkanie kosztują 20 i 30 zł.


Spotkanie z Panathinaikosem połączone będzie z oficjalną prezentacją drużyny Lechii przed sezonem 2014/2015. Impreza rozpocznie się już o godz. 14, kiedy zostaną otwarte bramy stadionu przy ul. Traugutta. Po prezentacji drużyny przed meczem zaplanowano koncert zespołu Golden Life, a już od 12 przy boisku bocznym najmłodsi kibice Lechii będą mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Loopy's World.

Bilety na mecz Lechia - Panathinaikos sprzedawane są w dwóch kategoriach cenowych:

- trybuna prosta i zegar - 20 zł

- trybuna kryta - 30 zł

- dzieci do lat 6 wstęp wolny bez konieczności posiadania wejściówki

UWAGA: Aby obejrzeć mecz Lechia - Panathinaikos, nie trzeba posiadać karty kibica. Przy zakupie biletu trzeba jednak podać imię, nazwisko, numer PESEL oraz okazać dokument potwierdzający poprawność tych danych.

Wejściówki na mecz Lechii z Panathinaikosem można nabywać na wyspach klubowych Lechii w centrach handlowych oraz w punkcie obsługi kibiców przy sekretariacie stadionu PGE Arena. W dniu meczu bilety będą również sprzedawane w kasach stadionu przy ul. Traugutta od godz. 12.

LECHIA ROŚNIE W SIŁĘ. POZYSKAŁA 12 NOWYCH PIŁKARZY