Piłkarze Lechii zmierzą się z hiszpańskimi "bezrobotnymi"

We wtorek rezerwy Lechii Gdańsk zmierzą się z reprezentacją zawodników zrzeszonych w hiszpańskim AFE (Związek Zawodowy Piłkarzy Profesjonalnych), którzy obecnie pozostają bez kontraktu. Zespół Macieja Kalkowskiego mają wzmocnić w tym meczu m.in. Mateusz Możdżeń, Daniel Łukasik, Adam Dźwigała oraz Danijel Aleksić.


Drużyna AFE od kilku dni przebywa na zgrupowaniu w Gniewinie i ma już za sobą dwa sparingi. Najpierw uległa beniaminkowi I ligi Drutex Bytovii 1:2, natomiast w niedzielę pokonała 2:0 Arkę Gdynia (relacja TUTAJ).

Kolejną okazję do pokazania swoich umiejętności hiszpańscy "bezrobotni" będą mieli we wtorek, kiedy zmierzą się z zespołem rezerw Lechii. Drużyna prowadzona przez Macieja Kalkowskiego ma być na to spotkanie wzmocniona zawodnikami z szerokiego składu pierwszego zespołu, którzy mniej grali w ostatnich sparingach, a także niedawno pozyskany Mateusz Możdżeń. - Oprócz niego w tym meczu wystąpią m.in. Danieł Łukasik, Adam Dźwigała oraz Danijel Aleksić - informuje drugi trener Lechii Ryszard Robakiewicz.

Spotkanie rozegrane zostanie na bocznym boisku stadionu przy ul. Traugutta, jego początek o godz. 17.

WIELKIE WIETRZENIE SZATNI LECHII. ODCHODZI 13 PIŁKARZY!