Mateusz B±k ostro: Za ten mecz powinni¶my dostać po ryju

Piłkarze Lechii Gdańsk przegrali w meczu sparingowym z Victori± Köln 1:4. Po spotkaniu suchej nitki na drużynie nie zostawił bramkarz biało-zielonych Mateusz B±k. - Za ten mecz powinni¶my dostać po ryju - podsumował.


Gdańszczanie polecieli do Kolonii w sobotę, gdzie kilkana¶cie godzin po meczu ligowym z Podbeskidziem Bielsko-Biała rozegrali mecz z Victori±, graj±c± na co dzień w niemieckiej IV lidze. W składzie gdańszczan zabrakło większo¶ci piłkarzy, którzy grali w pi±tek wieczorem na PGE Arenie przeciwko bielszczanom, dlatego szansę na występ dostali ci gracze z kadry pierwszej drużyny, którzy aspiruj± do gry w pierwszym składzie - Mateusz B±k, Mateusz Możdżeń, Daniel Łukasik, Adam Buksa, Danijel Aleksić, Mavroudis Bougiadis, Adam DĽwigała, Przemysław Frankowski i Piotr Grzelczak.

Drużyna z tymi zawodnikami w składzie zaprezentowała się jednak bardzo słabo i gładko przegrała z Victori± 1:4, trac±c bramki po ewidentnych błędach w defensywie. Także w ataku biało-zieloni prezentowali się bardzo przeciętnie.

- Nie da się wygrać meczu na stoj±co i nikt jeszcze nie wygrał spotkania, graj±c w ten sposób. Tak naprawdę to za ten mecz powinni¶my dostać po ryju - przekonywał po spotkaniu B±k.

Skrót z meczu Lechii z Victori± można obejrzeć TUTAJ

TOP 7 PIŁKARZY, KTÓRZY PO ZAKOŃCZENIU KARIERY PRACOWALI W LECHII