Sport.pl

Dariusz Dudka: Lechia bez Sadajewa to zupełnie inny zespół

- Lechia z Sadajewem wygląda inaczej, on potrafi przetrzymać piłkę, daje zespołowi inne możliwości rozegrania akcji. Z nim na boisku gracze są trudniejsi do rozszyfrowania - mówił po meczu z Lechią obrońca Wisły Dariusz Dudka.


Dudka rozegrał przeciwko Lechii niezłe spotkanie, chociaż w 25. minucie sprokurował rzut karny dla Lechii, kiedy sfaulował pomocnika biało-zielonych Macieja Makuszewskiego. Jak tę sytuację widział Dudka?

- Ciężko powiedzieć, czy decyzja sędziego była słuszna. "Maki" był szybszy i dziobnął piłkę przede mną, nie jestem tylko pewny, czy przy tym wślizgu go dotknąłem. Trudno to ocenić. Skoro sędzia podyktował rzut karny, to trzeba się z tą decyzją pogodzić - mówił po meczu Dudka.

Obrońca Wisły przyznał również, że dla Lechii dużym osłabieniem był według niego brak zawieszonego za czerwone kartki Zaura Sadajewa.

- Lechia z Sadajewem wygląda inaczej, on potrafi przetrzymać piłkę, daje zespołowi inne możliwości rozegrania akcji. Z nim na boisku gracze są trudniejsi do rozszyfrowania. To na pewno mocny zespół, który szczególnie u siebie może być mocny. To wciąż jeden z kandydatów do zdobycia tytułu mistrza Polski - podsumował Dudka.

NAJWIĘKSZE SĘDZIOWSKIE POMYŁKI NA NIEKORZYŚĆ LECHII [WIDEO]


Więcej o:
Komentarze (1)
Dariusz Dudka: Lechia bez Sadajewa to zupełnie inny zespół
Zaloguj się
  • Piotr Kulas

    Oceniono 6 razy -4

    Pieprzenie, co ten Sadajew daje, 3 gole w kilkunastu meczach, to ma być napastnik. Trzeba wymienić trenera, Widać, że Machado sobie nie radzi, mając pod sobą tylu wartościowych piłkarzy Lechia powinna o wiele lepiej grać. No ale czego oczekiwać od trenera z 2 ligii portugalskiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX