Lechia uzależniona od transferów. Twitter szaleje: "Bąk z numerem 1A", "Na treningi trolejbusem", "Zamiejscowy punkt przyjęć"

Lechia Gdańsk to zdecydowany lider letniego okienka transferowego w Polsce. Po zmianie właściciela biało-zieloni pozyskali niemal 20 nowych piłkarzy. Twitter nie ma litości dla gdańskiego klubu i przeciera oczy ze zdumienia na wieść o kolejnych transferach i testach medycznych.


Danijel Aleksić, Ariel Borysiuk, Mavroudis Bougaidis. Adam Buksa, Antonio Colak, Diogo Ribeiro, Adam Dźwigała, Henrique Miranda, Adłan Kacajew, Daniel Łukasik, Filip Malbašić, Mateusz Możdżeń, Bartłomiej Pawłowski, Damian Podleśny, Rudinilson, Tiago Valente, Dariusz Trela oraz jeszcze nie potwierdzone wypożyczenie Kevina Friesenbichlera z Benfiki B. Jest to pełna lista piłkarzy, których Lechia zatrudniła na początku sezonu 2014/2015. Wśród 18 zawodników nie ma takich, którzy w Gdańsku przechodzili tylko testy medyczne, a było ich kilku.

Z działań Lechii powoli zaczynają śmiać się użytkownicy Twittera. Oto dawka kilku wpisów zamieszczonych w ciągu ostatnich godzin.

Znany polski skaut, który obecnie pracuje w londyńskim Arsenalu martwi się o problem z coraz mniejszą ilością numerów, które mieliby otrzymywać kolejni nowi piłkarze.

Niektórzy zastanawiają się w jaki sposób piłkarze pomieszczą się w szatni.