Sport.pl

Mateusz B±k wróci szybciej na boisko? "Dzięki patentowi"

Jeden z największych pechowców Lechii Gdańsk Mateusz B±k być może wcze¶niej wróci do sprawno¶ci po odniesionej niedawno kontuzji. Bramkarz biało-zielonych podczas rozgrzewki w meczu z Wisł± Kraków doznał złamania palca, co wykluczyło jego grę w kolejnych meczach, choć wszystko na to wskazywało. Teraz za pomoc± Twittera B±k informuje, że dzięki pewnemu patentowi szybciej wróci na boisko.


Obserwuj autora na Twitterze - @ka_suchecki

B±k to jeden z niewielu zwi±zanych z Lechi± piłkarzy, który przetrwał czystkę przed obecnym sezonem. Do¶wiadczony bramkarz, który z biało-zielonymi był na dobre i na złe (grał po degradacji nawet w meczach A klasy), choć pozostał w zespole po zmianie wła¶cicieli, nie miał tak naprawdę możliwo¶ci rywalizować o miejsce w składzie z Dariuszem Trel±. B±ka co chwilę trapi± mniejsze lub większe urazy. Podczas letnich przygotowań złamał ko¶ć jarzmow±. Kontuzja wymagała operacji, co skutecznie wykluczyło bramkarza z normalnego toku przygotowań i treningów. Gdy wszystko wskazywało na to, że B±k po kontuzji wróci w końcu do bramki Lechii - słaba postawa Treli - ikona Lechii miała ogromnego pecha. B±k podczas rozgrzewki złamał palec i musiał zapomnieć o bronieniu w meczu z Zawisz±.

Teraz być może B±k w końcu wróci do bramki biało-zielonych. Piłkarz Lechii na Twitterze zamie¶cił zdjęcie prezentuj±ce patent, który ma pomóc bramkarzowi na powrót do gry.

REKORD LECHII. JEDNO OKNO TRANSFEROWE - 20 NOWYCH PIŁKARZY! OTO ONI


Więcej o:
Komentarze (2)
Mateusz B±k wróci szybciej na boisko? "Dzięki patentowi"
Zaloguj się
  • xxjaworznianin100

    Oceniono 3 razy 3

    potrzeba matk±

  • manhunt2005

    Oceniono 19 razy -15

    B±k to się nadaje jedynie do podawania bidonów na treningu a nie grze w pierwszym składnie LG

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX