Sport.pl

Lechia przegrała po golu ze spalonego? "Potrzebny mikroskop"

Choć to Lechia Gdańsk była zdecydowanie lepszym zespołem w meczu z Legią Warszawa i mogła spokojnie zwyciężyć, wykorzystując chociażby jedną z kilku niemal stuprocentowych sytuacji, los okazał się jednak niesprawiedliwy i to gospodarze okazali się lepsi. Czy bramka Orlando Sa powinna być uznana? Czy nie było tam spalonego? Tuż po meczu na Twitterze rozgorzała dyskusja.


"Kiedy wydawało się, że napędzająca się z każdą chwilą Lechia wreszcie dopnie swego i strzeli gola, nadeszła 87. minuta, w której marzenia Lechii o wygranej przy Łazienkowskiej legły w gruzach. Po rzucie wolnym Ondreja Dudy w polu karnym piłkę głową strącił Sa, a ta minęła wyciągniętego jak struna Bąka i wpadła do gdańskiej bramki." - tak relacjonowaliśmy piątkowe spotkanie na trojmiasto.sport.pl.

Po tym golu na Twitterze rozgorzała dyskusja czy Orlando Sa zdobył gola ze spalonego. Niektórzy dopatrują się w tej akcji ofsajdu, jednak nie jest to z pewnością klarowna sytuacja. Oto moment zdobycia bramki przez Legię:

Wczytywanie

Bramka dla Legii. Spalony?

Zobacz w InstagramieA tak sprawę komentowano na Twitterze:

Zupełnie inaczej do tej sytuacji podszedł trener Czesław Michniewicz:

Bardziej od sytuacji ze spalonym, rzecznik Lechii żałuje po prostu niewykorzystanych sytuacji piłkarzy z Gdańska:

Zupełnie inną interpretację sytuacji bramkowej ma rzecznik Korony Kielce, który zastanawia się, dlaczego sędzia kazał opuścić boisko Antonio Colakowi, który był ważnym elementem obrony Lechii przy stałym fragmencie gry:

Całą sprawę dokładnie wyjaśnił obrońca Legii Warszawa:

Na końcu jednak dodaje:

NAJWIĘKSZE SĘDZIOWSKIE POMYŁKI NA NIEKORZYŚĆ LECHII [WIDEO]


Więcej o:
Komentarze (7)
Lechia przegrała po golu ze spalonego? "Potrzebny mikroskop"
Zaloguj się
 • kibic 27

  Oceniono 19 razy 3

  I przypomnę jeszcze tym przemądrzałym redaktorkom z Wawy ,że w poprzednim sezonie w play-off'ach w Gdańsku sędziowie też oddali punkty warszawce nie dyktując nam karnych i puszczając gola dla Legii ze spalonego co zaważyło na jej mistrzostwie i braku pucharów w Gdańsku!

 • janusz-jurek

  Oceniono 27 razy 1

  każdy kibic wie że ległej pomagają jak mogą pseudosędziowie widzą kiedy chcą a nie widzą kiedy mają dodatkowe pieniążki w kole samochodowym takie są polskie realia już przed sezonem wiadomo wszystkie siły sędziów dla ległej

 • 0sprawiedliwy

  Oceniono 43 razy -3

  Potrzebny mikroskop, to fakt, ale po to żeby zajrzeć w majtki Rzeźniczaka i Sa czy coś tam jest !!! Wystarczyło, że grała Legia i wszystko jasne.To nie chodzi o to, że jestem kibicem Lechii, bo Lechia też miewa czasem farta ale jak gra Legia , to jest nagminne.SPALONY BYŁ! To nie ulega wątpliwości. A tobie Rzeźniczak odpowiem tak na twoją odpowiedź. Tobie i Twoim kolegom "Trzeba mieć coś w majtkach, żeby mogło stanąć"!
  a wy wczoraj biegaliście jak przestraszone zajączki i dopiero w 87 min ptaszek "Gil" pozwolił wam wskoczyć do norki i zachować ogonek.Więc nie pajacuj, bo taka krowa co dużo muczy mało mleka daje.

 • cannabaceae

  Oceniono 26 razy -4

  Rzygać się już chcę ty skamlaniem buraków ze wsi o pomaganiu Legii.... banda zakompleksionych dzieci co mecz doszukują się jakichkolwiek "błędów" sędziego, chociaż w tym i w większości przypadku sędziowie mają racje.

 • lokomotywa32

  Oceniono 16 razy -8

  Śląsk, Wisła i Lechia trzy zwycięstwa po bramkach ze spalonego. Czy trzeba coś więcej żeby mieć dowód na sprzyjanie tej szmacie ze stoLca?Tylko te warszawskie złodziejskie buraki tego nie widzą bo co tam najważniejsze to mieć kolejny kupiony tytuł. A Rzęxniczak niech mikroskopem poszuka swojego mózgu bo u takiego debilka nie jest większy od atomu wodoru

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX