Sport.pl

Filip Malbasić przeszedł zabieg kolana. Czeka go długa przerwa

Występujący obecnie w rezerwach serbski pomocnik Filip Malbasić przeszedł w klinice zabieg kolana. Piłkarz Lechii Gdańsk obecnie przechodzi rehabilitację.


Piłkarz urazu nabawił się trzy tygodnie temu w meczu III-ligowych rezerw z Pogonią II Szczecin. Malbasić zszedł z boiska w 18. minucie spotkania. We wtorek zawodnik musiał przejść zabieg rekonstrukcji więzadeł w kolanie. Zabieg zawodnika przeprowadził w poniedziałek lekarz Lechii Gdańsk Maciej Pawlak. Teraz Malbasicia czeka około pół roku rehabilitacji zanim będzie mógł wrócić do gry.Zawodnik po zabiegu umieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym musi podpierać się kulami. "Najgorsze już za mną, jednak teraz czeka mnie najtrudniejsze" - widnieje podpis pod zdjęciem. Malbasić przyznaje, że jest to najgorsza z możliwych kontuzji. Zapewnia jednak, że mimo bólu chce jak najszybciej wrócić do gry.

Serbski skrzydłowy do Lechii trafił w połowie sierpnia. Malbasić został wypożyczony do końca obecnego sezonu z niemieckiego TSG Hoffenheim. Do tej pory piłkarz wystąpił w dwóch spotkaniach w ekstraklasie, jednak dwukrotnie opuszczał boisko po rozegraniu pierwszych 45 minut. Zagrał również w dwóch meczach drużyny rezerw, raz pełne 90 minut z Gryfem Wejcherowo i 18 minut z Pogonią, po których doznał kontuzji kolana.

ZWOLNIONY Z LECHII MAREK SZUTOWICZ: ZA MACHADO ZOSTAŁO DUŻO SPIEPRZONE
{"mainEntityOfPage":{"url":"http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111904,16837465,Filip_Malbasic_przeszedl_zabieg_kolana__Czeka_go_dluga.html","@type":"WebPage"},"articleBody":null,"headline":"Filip Malbasić przeszedł zabieg kolana. Czeka go długa przerwa","datePublished":"2014-10-21T08:37:00Z","dateModified":"2014-10-21T14:14:10Z","articleSection":"sport-trojmiasto","description":"Występujący obecnie w rezerwach serbski pomocnik Filip Malbasić przeszedł w klinice zabieg kolana. Piłkarz Lechii Gdańsk obecnie przechodzi rehabilitację.","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.trojmiasto.sport.pl","logo":{"url":"http://www.trojmiasto.sport.pl/logos/509.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":null,"email":null,"name":"such","@type":"Person"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Filip Malbasić przeszedł zabieg kolana. Czeka go długa przerwa","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/89/c0/fb/z16498825V,Filip-Malbasic.jpg","name":"Filip Malbasić","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/8a/71/fc/z16544138V,Trening-Lechii-Gdansk--Filip-Malbasic.jpg","name":"Trening Lechii Gdańsk. Filip Malbasić","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/8e/c0/fb/z16498830V,Filip-Malbasic.jpg","name":"Filip Malbasić","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/35/0e/10/z16837429V,Filip-Malbasic---kontuzja.jpg","name":"Filip Malbasić - kontuzja","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/87/c0/fb/z16498823V,Filip-Malbasic.jpg","name":"Filip Malbasić","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/7f/c0/fb/z16498815V,Filip-Malbasic.jpg","name":"Filip Malbasić","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/40/75/fb/z16479552V,Filip-Malbasic.jpg","name":"Filip Malbasić","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}]}
Więcej o: