Ariel Borysiuk: Pali nam się w d****

- W naszej obecnej sytuacji każdy rywal jest ciężki i z każdym trzeba wypruwać flaki. Na razie tego nie robimy - mówił po przegranym w fatalnym stylu meczu z Koroną Kielce pomocnik Lechii Ariel Borysiuk.


Piłkarze Lechii zakończyli rundę jesienną z dorobkiem zaledwie 17 punktów, a podsumowaniem ich słabiutkiej postawy był mecz z Koroną, w którym biało-zieloni zaprezentowali się katastrofalnie.

- Korona od początku była w tym meczu lepsza i zasłużenie prowadziła do przerwy. W drugiej połowie trochę się ogarnęliśmy, stworzyliśmy jakieś sytuacje, ale nie były one zbyt klarowne. Szkoda, że tak późno strzeliliśmy gola i nie było już czasu na wyrównanie - przyznał Borysiuk.

Zespół Lechii miał w tym sezonie walczyć o najwyższe cele, nawet o europejskie puchary, tymczasem jest coraz dalej od pierwszej ósemki.

- Nie da się ukryć, że w tej chwili pali nam się w d... i najbliższe dwa tygodnie będą bardzo gorące. W obecnej sytuacji nikt nie ma nawet prawa marzyć o europejskich pucharach. Teraz najważniejszy jest następny mecz z Jagiellonią, który trzeba będzie wygrać, bo za chwilę będziemy zamieszani w walkę o utrzymanie. Ale nie może być inaczej, skoro przegrywamy u siebie z zespołem, który jest za nami w tabeli. W naszej obecnej sytuacji każdy rywal jest ciężki i z każdym trzeba wypruwać flaki. Na razie tego nie robimy - podsumował Borysiuk.

ZWOLNIONY Z LECHII MAREK SZUTOWICZ: ZA MACHADO ZOSTAŁO DUŻO SPIEPRZONE
{"mainEntityOfPage":{"url":"http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111904,16937747,Ariel_Borysiuk__Pali_nam_sie_w_d____.html","@type":"WebPage"},"articleBody":null,"headline":"Ariel Borysiuk: Pali nam się w d****","datePublished":"2014-11-08T17:37:00Z","dateModified":"2014-11-08T20:58:18Z","articleSection":"sport-trojmiasto","description":"- W naszej obecnej sytuacji każdy rywal jest ciężki i z każdym trzeba wypruwać flaki. Na razie tego nie robimy - mówił po przegranym w fatalnym stylu meczu z Koroną Kielce pomocnik Lechii Ariel Borysiuk.","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.trojmiasto.sport.pl","logo":{"url":"http://www.trojmiasto.sport.pl/logos/509.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":null,"email":null,"name":"Tomasz Osowski","@type":"Person"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Ariel Borysiuk: Pali nam się w d****","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/32/74/fe/z16675890V,Lechia-Gdansk---Pogon-Szczecin-0-1--Ariel-Borysiuk.jpg","name":"Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 0:1. Ariel Borysiuk","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/ae/0b/10/z16824494V,Legia---Lechia-1-0--Z-lewej-Ariel-Borysiuk.jpg","name":"Legia - Lechia 1:0. Z lewej Ariel Borysiuk","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/02/0b/10/z16824322V,Legia---Lechia-1-0--Ariel-Borysiuk.jpg","name":"Legia - Lechia 1:0. Ariel Borysiuk","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/54/74/fe/z16675924V,Lechia-Gdansk---Pogon-Szczecin-0-1--Ariel-Borysiuk.jpg","name":"Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 0:1. Ariel Borysiuk","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/29/08/fc/z16517161V,Zawisza---Lechia-0-2--Ariel-Borysiuk.jpg","name":"Zawisza - Lechia 0:2. Ariel Borysiuk","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/5c/89/f9/z16353628V,Pierwszy-mecz-Lechii-w-lidze-i-spotkanie-z-bylym-s.jpg","name":"Pierwszy mecz Lechii w lidze i spotkanie z byłym szkoleniowcem Michałem Probierzem, oraz grającymi jeszcze w poprzednim sezonie w Lechii Tuszyńskim, Maderą czy Frankowskim. Na zdjęciu walczący Borysiuk i Tuszyński. Lechia zremisowała wtedy z Jagiellonią 2:2.","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}]}