Czy Mila powinien grać w Lechii? Czytelnicy niezdecydowani [WYNIK SONDY]

Ponad 2 tys. osób wzięło udział w sondzie trojmiasto.sport.pl, w której spytaliśmy, czy pozyskanie Sebastiana Mili i zaoferowanie mu 5,5-letniego kontraktu byłoby dobrym posunięciem Lechii. Czytelnicy nie byli zdecydowani, co najlepiej pokazuje różnica tylko dwóch głosów między odpowiedziami.


Gdy po zamieszaniu związanym z transferami aż 20 piłkarzy do Lechii Gdańsk wydawało się, że sytuacja w klubie zaczyna się stabilizować, wypłynęła informacja, że biało-zieloni sondują możliwość ściągnięcia gwiazdy reprezentacji z ostatnich tygodni Sebastiana Milę, który aktualnie występuje w Śląsku Wrocław (więcej TUTAJ).

Temat rozgrzał czytelników trojmiasto.sport.pl, którzy poprzez komentarze aktywnie brali udział w dyskusji.

O tym, że ewentualny transfer Mili elektryzuje kibiców, świadczą także wyniki naszej sondy. Przypomnijmy, że przez ostatnich kilka dni nasi czytelnicy mogli głosować w sondzie, w której pytaliśmy, czy pozyskanie Sebastiana Mili i zaoferowanie mu 5,5-letniego kontraktu byłoby dobrym posunięciem Lechii. Do niedzieli do godz. 11 w głosowaniu wzięło udział 2106 osób. Internauci nie byli zgodni, o czym świadczy niewielka różnica - tylko 2 głosów między dwoma odpowiedziami. 744 głosów otrzymała odpowiedź pozytywnie oceniająca taki transfer ("TAK") - jest to 35,3 proc. 742 osoby były na "NIE" - 35,2 proc. Również sporo głosów otrzymała trzecia opcja: "Transfer OK, ale kontrakt powinien być krótszy". Za tą opcją zagłosowało 620 osób, co daje (29,4 proc.).

Jak oceniacie wynik sondy?

MIELI BYĆ GWIAZDAMI W EKSTRAKLASIE. I BŁYSZCZĄ. ALE W III LIDZE


Czy pozyskanie Sebastiana Mili i zaoferowanie mu 5,5-letniego kontraktu byłoby dobrym posunięciem Lechii?