Dariusz Trela odejdzie z Lechii? Raczej nie Piast, może GKS Tychy

Wszystko wskazuje na to, że bramkarz Lechii Gdańsk Dariusz Trela na rundę wiosenną zostanie wypożyczony do innego klubu. Być może będzie to GKS Tychy, gdzie od niedawna trenerem jest Tomasz Hajto.
Trela przyszedł do Lechii przed sezonem 2014/15 z Piasta Gliwice i podpisał 3-letni kontrakt. Początkowo był w gdańskim zespole bramkarzem nr 1, spisywał się jednak przeciętnie. Może nie popełniał wielkich błędów, ale też nie popisywał się jakimiś spektakularnymi interwencjami. Rozegrał dziewięć ligowych meczów, a miejsce w bramce stracił, kiedy zwolniony został Joaquim Machado. Kolejni szkoleniowcy Tomasz Unton, a potem Jerzy Brzęczek stawiali na Mateusza Bąka.

Bąk, podobnie jak Trela, nie błyszczał, ale to kapitan Lechii ma u Brzęczka nieco wyższe notowania. Jednak gdański klub szuka nowego bramkarza, który podjąłby z Bąkiem walkę o miejsce w bramce. W tej sytuacji Trela na wiosnę miałby bardzo małe szanse na grę, dlatego prawdopodobnie zostanie na pół roku wypożyczony.

Początkowo w grę wchodził powrót do Piasta, ale ten temat powoli upada. Bardzo zainteresowany Trelą jest I-ligowy GKS Tychy, gdzie niedawno trenerem został Tomasz Hajto. Niedoszły szkoleniowiec Lechii bardzo ceni Trelę i gdyby został zatrudniony przez gdański klub, to według naszych informacji chciałby postawić właśnie na byłego bramkarza Piasta. Teraz być może spotkają się w Tychach.

LISTA PRZEBOJÓW POMECZOWYCH KONFERENCJI. ALE UBAW! [WIDEO]