Lechia Gdańsk złożyła ofertę Stiliciowi

Potwierdzają się doniesienia trojmiasto.sport.pl odnośnie do zainteresowania Semirem Stiliciem ze strony Lechii Gdańsk. Portal Weszlo.com zdradził, że biało-zieloni złożyli już Bośniakowi ofertę.
Jak informowaliśmy na początku stycznia, Lechia zainteresowana jest ściągnięciem do Gdańska Semira Stilicia. Transfer ten jest pewnego rodzaju planem B wobec ewentualnego niepowodzenia przy ściągnięciu nad morze piłkarza Śląska Wrocław Sebastiana Mili. W momencie, gdy negocjacje pomiędzy Lechią a Śląskiem powoli zbliżają się do końca, a transfer piłkarza reprezentacji Polski się oddala, biało-zieloni coraz odważniej sięgają po zabezpieczenie.

Potwierdza te informacje portal Weszlo.com, który zdradził, że złożono już Bośniakowi odpowiednią ofertę przyjścia do Lechii.

"Umowa z "Białą Gwiazdą" wygasa wraz z końcem sezonu. Bośniak mógłby przejść do Gdańska po zakończeniu rozgrywek za darmo lub jeszcze zimą - gdyby Lechia, mając w ręku umowę z nim, zapłaciła Wiśle odpowiednią sumę (chociaż tu niezbędna byłaby zgoda krakowian)" - czytamy w artykule.

Przypomnijmy, że nieoficjalnie Stilić w Wiśle dostaje ok. 30 tys. zł miesięcznie, choć ostatnio nie mógł liczyć na przelewy z pensją. W Gdańsku zatem nie mieliby problemu z przekonaniem Bośniaka do gry w Lechii. Kilku najpopularniejszych piłkarzy biało-zielonych może liczyć na miesięczną wypłatę w wysokości około 50-60 tys. zł.

WAWRZYNIAK I WOJTKOWIAK WRACAJĄ DO EKSTRAKLASY. PÓJDĄ W ŚLADY MILI CZY SANDOMIERSKIEGO?


Kto powinien grać w Lechii Gdańsk w środku pola?