Sport.pl

Lechia Gdańsk złożyła ofertę Stiliciowi

Potwierdzają się doniesienia trojmiasto.sport.pl odnośnie do zainteresowania Semirem Stiliciem ze strony Lechii Gdańsk. Portal Weszlo.com zdradził, że biało-zieloni złożyli już Bośniakowi ofertę.
Jak informowaliśmy na początku stycznia, Lechia zainteresowana jest ściągnięciem do Gdańska Semira Stilicia. Transfer ten jest pewnego rodzaju planem B wobec ewentualnego niepowodzenia przy ściągnięciu nad morze piłkarza Śląska Wrocław Sebastiana Mili. W momencie, gdy negocjacje pomiędzy Lechią a Śląskiem powoli zbliżają się do końca, a transfer piłkarza reprezentacji Polski się oddala, biało-zieloni coraz odważniej sięgają po zabezpieczenie.

Potwierdza te informacje portal Weszlo.com, który zdradził, że złożono już Bośniakowi odpowiednią ofertę przyjścia do Lechii.

"Umowa z "Białą Gwiazdą" wygasa wraz z końcem sezonu. Bośniak mógłby przejść do Gdańska po zakończeniu rozgrywek za darmo lub jeszcze zimą - gdyby Lechia, mając w ręku umowę z nim, zapłaciła Wiśle odpowiednią sumę (chociaż tu niezbędna byłaby zgoda krakowian)" - czytamy w artykule.

Przypomnijmy, że nieoficjalnie Stilić w Wiśle dostaje ok. 30 tys. zł miesięcznie, choć ostatnio nie mógł liczyć na przelewy z pensją. W Gdańsku zatem nie mieliby problemu z przekonaniem Bośniaka do gry w Lechii. Kilku najpopularniejszych piłkarzy biało-zielonych może liczyć na miesięczną wypłatę w wysokości około 50-60 tys. zł.

WAWRZYNIAK I WOJTKOWIAK WRACAJĄ DO EKSTRAKLASY. PÓJDĄ W ŚLADY MILI CZY SANDOMIERSKIEGO?


Kto powinien grać w Lechii Gdańsk w środku pola?
Więcej o:
Komentarze (19)
Lechia Gdańsk złożyła ofertę Stiliciowi
Zaloguj się
 • his_dudeness

  Oceniono 100 razy 58

  Lechia złożyła też ofertę Bońkowi, ale sobie przypomnieli, że karierę zakończył.
  Teraz Rogera pewnie ściągną.

 • his_dudeness

  Oceniono 64 razy 16

  Stilić w Lechii?
  Jak już się połasi na kasę w marnych zespole, to pewnie wybierze Azję, gdzie dostanie 4-5 razy tyle.

 • peulson

  Oceniono 34 razy 6

  Żal wam dupe ściska, że nie macie pieniędzy na piłkarzy. Jak ktoś ma 5 minut i dostęp do pieniędzy, to trzeba to wykorzystać. A my, polaczki potrafimy tylko krytykować i rzucać epitetami. Walucie się na cyce pseudo znawcy futbolu.

 • 1aniolg

  Oceniono 5 razy 5

  tylko STILIĆ!!!!!!!!

 • okoni

  Oceniono 49 razy 5

  Lechia, jedyne chyba takie miejsce gdzie jak na dłoni widać jak marnują się te nasze petrodolary, a przychodzący utalentowani piłkarze szybko osiągają poziom niższej ligi.

 • kumaty-ogier

  Oceniono 2 razy 0

  Oby nie poszedl tropem Mili ;s

 • 1aniolg

  Oceniono 8 razy -2

  Najpierw płakali ślązaki teraz płaczą wiślaki. Co za naród.... szkoda że nie rozumieją, że ligi co dzień się nie wygrywa ale co tam, pieszczochy Cupiała będą żyć przeszłością.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX