Ariel Borysiuk: Każdy mecz jak finał

- Z Bełchatowem odnieśliśmy bardzo cenne zwycięstwo. Myślę, że z dotychczasowych naszych spotkań w lidze, to było jedno z najważniejszych - przyznał po wygranej 1:0 z GKS pomocnik Lechii Gdańsk Ariel Borysiuk.
W czwartym wiosennym spotkaniu w ekstraklasie Lechia odniosła drugie zwycięstwo. Po inaugurującej wiosnę wygranej z Wisłą Kraków, gdańszczanie w sobotę równie skromnie, bo tylko 1:0, pokonali drużynę GKS.

- Biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe spotkania, to myślę, że to był jeden z najważniejszych naszych meczów w tym sezonie. Cieszy, że odnieśliśmy w nim cenne zwycięstwo. W tym spotkaniu było sporo walki, rywale nie przebierali w środkach, o czym świadczy też liczba kartek, jaką pokazał sędzia (w sumie osiem żółtych i jedna czerwona). Fajnie, że w końcówce udało nam się strzelić tę zwycięską bramkę - podkreślał Borysiuk.

Dzięki wygranej nad Bełchatowem i korzystnym wynikom innych drużyn, biało-zieloni bardzo zbliżyli się do górnej ósemki w tabeli ekstraklasy. A po następnej kolejce, jeśli wygrają w Szczecinie z Pogonią, mogą się w niej znaleźć.

- Po ważnym meczu z Bełchatowem to będzie nasz kolejny finał. Sytuacja tak się ułożyła, że drużyny przed nami gubią punkty, tak jakby nikt nie chciał wejść do pierwszej ósemki. My chcemy, więc musimy wykorzystać tę okazję - zaznaczył pomocnik Lechii.

BURKINA FASO, GABON, PERU I INNE. SPRAWDŹ JAK MULTIKULTUROWA JEST POLSKA LIGA


Zdjęcie Lanki PUMA POWERCAT 4 FG 102804 03 Zdjęcie RLGD08: Lechia Gdańsk - koszulka Adidas
Lanki PUMA POWERCAT 4 FG 10... RLGD08: Lechia Gdańsk - kos...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info