Sport.pl

Maciej Makuszewski: Błędy, jakie się nam przytrafiły, nie powinny mieć miejsca

- Źle weszliśmy w ten mecz jako cała drużyna i jako cała drużyna przegraliśmy. Nie można szukać indywidualnej winy, bo błędy, jakie nam się dziś przytrafiły, nie powinny mieć miejsca - mówił po przegranym 0:3 meczu ze Śląskiem Wrocław skrzydłowy Lechii Maciej Makuszewski.
Makuszewski po raz drugi z rzędu zagrał na nietypowej dla siebie pozycji lewego pomocnika. Podobnie jak zdecydowana większość jego kolegów spisał się bardzo słabo.

- Źle weszliśmy w ten mecz jako cała drużyna i jako cała drużyna przegraliśmy. Nie można szukać indywidualnej winy, bo błędy, jakie nam się dziś przytrafiły, nie powinny mieć miejsca - mówił po meczu Makuszewski. - Po wygranej z Legią studziliśmy nastroje i wiedzieliśmy, że mecz ze Śląskiem będzie bardzo trudny. Gospodarze ustawili sobie to spotkanie po rzucie karnym, a po drugiej bramce z rzutu rożnego było praktycznie po wszystkim. To, że niektórzy zawodnicy nie grali na swoich nominalnych pozycjach, nie jest żadnym wytłumaczeniem. Nie możemy się jednak załamywać, a wziąć się do ciężkiej pracy, aby wygrać kolejne spotkania - podsumował skrzydłowy Lechii.

SUSHI, WOŁOWINKA I ZUPA Z KRWI. KUCHNIA PIŁKARZY LECHII GDAŃSK


Więcej o: