Były piłkarz Lechii strzela jak najęty. Już 17 goli w sezonie [WIDEO]

Ze wszystkich byłych piłkarzy Lechii najlepiej radzi sobie w obecnym sezonie Brazylijczyk Ricardinho. Jest on największą gwiazdą ligi mołdawskiej i z 17 golami zdecydowanym liderem tabeli strzelców. Ostatnio zaliczył nawet serię dziewięciu bramek w pięciu kolejnych meczach!
Ricardinho w Lechii grał w sezonie 2012/13. Spisywał się na tyle dobrze, że mistrz Mołdawii Sheriff Tiraspol postanowił wyłożyć za niego 350 tys. euro. Pierwszy rok gry w nowym klubie miał średnio udany (dziewięć goli w 33 meczach we wszystkich rozgrywkach), za to w obecnym sezonie spisuje się znakomicie i w nie najsilniejszej trzeba przyznać lidze mołdawskiej, jego gwiazda świeci pełnym blaskiem.

25-letni Brazylijczyk zdobył w rozgrywkach ligowych już 17 bramek (w 20 meczach), a niedawno miał rzadko spotykaną serię - w pięciu kolejnych meczach strzelił aż dziewięć bramek! Głównie dzięki niemu słabiej spisujący się w tym sezonie Sheriff wciąż walczy o mistrzostwo kraju. Obecnie zajmuje w tabeli 2. miejsce, mając tyle samo punktów (43) co lider Dacia Kiszyniów oraz zajmujący trzecią pozycję Milsami Orhei. Za to w klasyfikacji strzelców Ricardinho nie ma sobie równych - drugiego Gheorghe Boghiu wyprzedza o cztery bramki.

Poniżej kilka bramek Ricardinho. Z meczu Sheriff - Zaria 6:0 (od 1:05 oraz od 4:11)Z meczu Academia - Sheriff 0:3 (od 1:19)Z meczu Zaria - Sheriff 0:1 (od 0:31)JAK ONI PIĘKNIE PODAJĄ! TOP 11 ASYST PIŁKARZY LECHII W EKSTRAKLASIE