Damian Podleśny wypożyczony do Chojniczanki. Paweł Czychowski w Gryfie

Bramkarz Lechii Damian Podleśny na kolejny sezon został wypożyczony do I-ligowej Chojniczanki. Z kolei Paweł Czychowski, któremu z końcem sezonu skończył się kontrakt z gdańskim klubem, został zawodnikiem Gryfa Wejherowo.
20-letni Podleśny, który do Lechii przyszedł latem 2014 roku, do Chojniczanki wypożyczony był już w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Zagrał w dziesięciu ligowych meczach. Latem wrócił do Lechii, z którą przeszedł cały cykl przygotowawczy, jednak wiadomo było, że na kolejny sezon ponownie zostanie wypożyczony do innego klubu. Tak też się stało i Podleśny najbliższy sezon spędzi w Chojniczance.

Z kolei nowy klub znalazł Czychowski. 22-letni napastnik w poprzednim sezonie grał przede wszystkim w zespole rezerw, dla którego zdobył w rozgrywkach "Bałtyckiej" III ligi 20 goli, co dało mu koronę króla strzelców. W ekstraklasie zaliczył tylko jeden krótki epizod - w wyjazdowym meczu z Lechem Poznań (16 minut). Po zakończeniu sezonu Lechia nie przedłużyła z Czychowskim upływającego z końcem czerwca tego roku kontraktu, w związku z czym miał on wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Ostatecznie trafił do II-ligowego Gryfa Wejherowo.

JAK ONI PIĘKNIE PODAJĄ! TOP 11 ASYST PIŁKARZY LECHII W EKSTRAKLASIE