Trener Juventusu Massimiliano Allegri: Spodziewamy się w Gdańsku ciężkiego meczu

- To będzie wielki test dla naszej drużyny. Czeka nas w Gdańsku bardzo trudne spotkanie - mówił na konferencji prasowej trener Juventusu Massimiliano Allegri. Początek meczu Lechia - Juventus o godz. 17.

Jesteśmy na Facebooku

- Dla nas jest to wielki zaszczyt, móc gościć w tak pięknym mieście jak Gdańsk. Dziś będziemy walczyć z drużyną, która już rozpoczęła sezon. To będzie wielki test dla naszej drużyny i zarazem bardzo trudne spotkanie - mówił na przedmeczowej konferencji prasowej Allegri.

Turyńczycy przywieźli do Gdańska 25 zawodników, wśród których nie brakuje gwiazd światowego formatu. - Wszyscy zagrają. Mecz z Lechią jest dla nas bardzo ważny w kontekście przygotowań do starcia z Lazio w Superpucharze Włoch - dodaje szkoleniowiec gości.

Juventus w ramach letnich przygotowań miał zaplanowane trzy mecze kontrolne. W sobotę "Stara Dama" przegrała w St. Gallen z Borussią Dortmund 0:2. Oprócz meczu z Lechią Bianconeri zagrają jeszcze z Olympique Marsylia.

- Chcemy wykonać wielki krok do przodu. Przeciwko Borussii grało nam się bardzo ciężko. Dla Niemców był to ostatni mecz przed rozpoczęciem sezonu, a dla nas pierwszy. Oczywiście czujemy zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne, natomiast chcemy to pokonać - dodał zawodnik Juventusu Stefan Lichtsteiner.

ADAM MANDZIARA, PREZES LECHII: LIGA MISTRZÓW? MYŚLIMY. ALE JESZCZE NIE TERAZ


Zdjęcie Joma BUTY LOZANO 411 SALA Zdjęcie Lanki adidas Messi 10.3 FG Jr S81493 Zdjęcie NIKE LANKI PIŁKARSKIE TIEMPO MYSTIC III FG 366180-606
Joma BUTY LOZANO 411 SALA Lanki adidas Messi 10.3 FG ... NIKE LANKI PIŁKARSKIE TIEMP...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info