Były piłkarz Lechii został zawodnikiem Rakowa Częstochowa

Mający za sobą występy w ekstraklasie Kacper Łazaj przeniósł się do drugoligowego Rakowa. 20-letniemu zawodnikowi w czerwcu skończył się kontrakt z Lechią, więc klub z Częstochowy nie musiał płacić za niego ani złotówki.
Urodzony w Słupsku zawodnik zaczynał swoją karierę w młodzieżowych drużynach Lechii. W sezonie 2012/2013 włączony został do pierwszego składu klubu z Trójmiasta, który występował w najwyższej klasie rozgrywkowej. 8 października Łazaj zadebiutował w biało-zielonej koszulce przeciwko Jagielloni Białystok. Wówczas w całej kampanii piłkarz wystąpił w 11 meczach ligowych, strzelając w nich jedną bramkę. Gol strzelony przez Łazaja zapewnił wtedy Lechii komplet punktów w wyjazdowym meczu z Ruchem Chorzów.

W następnych latach piłkarz grał w trzecioligowych rezerwach Lechii. Na sezon 2014/2015 trafił na wypożyczenie do pierwszoligowej Bytovii Bytów. Niestety, na początku 2015 roku 20-latek naderwał mięsień dwugłowy uda i całą rundę wiosenną spędził na leczeniu.

Po wyleczeniu urazu zawodnik skorzystał z propozycji odbycia testów w Rakowie i po pewnym czasie podpisał kontrakt z trzecioligowym klubem. Trenerem właśnie tej drużyny w latach 2010-2014 był Jerzy Brzęczek, aktualnie szkoleniowiec biało-zielonych.

RUSZYLI Z TRÓJMIASTA NA PODBÓJ ŚWIATA. BĘDZIE O NICH GŁOŚNO?