Oficjalnie: Bartłomiej Pawłowski wypożyczony z Lechii do Korony Kielce

Piłkarz Lechii Gdańsk Bartłomiej Pawłowski został do końca sezonu wypożyczony do Korony Kielce.
O tym, że tak się stanie, pisaliśmy już wcześniej, teraz nastąpiło oficjalne potwierdzenie tej informacji. Pawłowski przyszedł do Lechii przed rokiem, ale jego postawa była rozczarowująca. Po słabej rundzie jesiennej został do końca poprzedniego sezonu wypożyczony do Zawiszy Bydgoszcz, ale tam również nie błyszczał.

Przed obecnym sezonem Pawłowski wrócił do Gdańska i podjął próbę powrotu do składu. Trener Jerzy Brzęczek zupełnie jednak na niego nie stawiał i nie wystawiał do gry w meczach ligowych. Przełomem nie było nawet spotkanie 1/32 finału Pucharu Polski z Puszczą Niepołomice. Pawłowski w wygranym 5:1 meczu zdobył dwie bramki, ale potem wrócił na ławkę rezerwowych. W obecnym sezonie w ekstraklasie nie zagrał nawet minuty.

Jego szanse na grę były więc minimalne, dlatego zawodnik został wypożyczony do Korony Kielce. Będzie w niej występował do końca obecnego sezonu.

To już czwarty piłkarz Lechii, który w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin opuszcza Lechię. Wcześniej do Legii Warszawa odszedł Stojan Vranjes, a podobnie jak Pawłowski wypożyczeni do innych klubów zostali też Nikola Leković oraz Adam Dźwigała.

RUSZYLI Z TRÓJMIASTA NA PODBÓJ ŚWIATA. BĘDZIE O NICH GŁOŚNO?