Piłkarz Lechii Lukas Haraslin wystąpił w słowackiej młodzieżówce

Lukas Haraslin wystąpił w reprezentacji Słowacji do lat 23 w meczu finałowym International Challenge Trophy przeciwko Turcji. Po dziewięćdziesięciu minutach był remis 2:2, dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia. W rzutach karnych Słowacy wygrali 3:2.

Polub nas na Facebooku

Haraslin rozpoczął mecz na ławce i pojawił się na boisku w 68. minucie, zmieniając Davida Gubę.

Obie drużyny mierzyły się ze sobą już w fazie grupowej turnieju. Wówczas padł remis 4:4. W półfinałach Turcja wygrała z Włochami 5:3, zaś Słowacja pokonała Norwegię 4:1.

Kolejny mecz Haraslin rozegra już w reprezentacji do lat 21. 6 września w Słucku rozegrane zostanie spotkanie eliminacji do mistrzostw Europy U-21, w którym Słowacja zmierzy się z Białorusią.

Haraslin jest piłkarzem Lechii od lipca tego roku. W sezonie 2015/16 zagrał w polskiej ekstraklasie trzy mecze, w których strzelił trzy bramki.