Sport.pl

"Zrobię wszystko, aby pokazać, że nie jestem gorszy od zawodników, którzy obecnie grają w Lechii"

- Piątkowy mecz z pewnością będzie dla mnie szczególny. Nie zapominam bowiem, że wychowałem się w Gdańsku i jestem wychowankiem Lechii - mówi skrzydłowy Jagiellonii Białystok Przemysław Frankowski. Oprócz niego w białostockim zespole są też dwaj inni byli zawodnicy biało-zielonych: Piotr Grzelczak i Sebastian Madera. Początek spotkania Jagiellonia - Lechia w piątek 2 października o godz. 20.30.

Polub nas na Facebooku

- Będzie to dla mnie również okazja, żeby przypomnieć się działaczom z Gdańska. Zrobię wszystko, aby pokazać, że nie jestem gorszy od zawodników, którzy obecnie grają w Lechii. Mam nadzieję, że cała drużyna spisze się w piątek bardzo dobrze i wywalczy cenny dla nas komplet punktów - zaznaczył w rozmowie z jagiellonia.pl Frankowski.

W zupełnie innym tonie o rywalizacji ze swoim byłym klubem wypowiada się Madera.

- Spotkanie z Lechią nie będzie dla mnie wyjątkowe. To już jest zupełnie inny klub niż ten, w którym grałem kilka lat temu. Zupełnie inni ludzie, zupełnie inny klub, został tak naprawdę tylko herb. Dlatego też nie ma z mojej strony żadnych sentymentów. Robię swoje w Białymstoku i liczę w piątek na zwycięstwo - zaznacza 30-latek.

- To, co było, minęło, i myślę, że nie ma to już większego znaczenia. Jesteśmy już długo na Podlasiu i to Jagiellonia jest naszym klubem. Mamy swoje zadanie do wykonania, a w Lechii już praktycznie nie ma nikogo, kto był tam za naszych czasów. Nie będzie praktycznie z kim tam porozmawiać - podkreśla w imieniu całej trójki Madera.

SYLWETKA MILOSA KRASICIA: BOGATE CV, ALE OSTATNIO KOMPLETNY ZJAZD
{"mainEntityOfPage":{"url":"http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111904,18954016,zrobie-wszystko-aby-pokazac-ze-nie-jestem-gorszy-od-zawodnikow.html","@type":"WebPage"},"articleBody":null,"headline":"\"Zrobię wszystko, aby pokazać, że nie jestem gorszy od zawodników, którzy obecnie grają w Lechii\"","datePublished":"2015-10-02T15:02:00Z","dateModified":"2015-10-02T15:06:12Z","articleSection":"sport-trojmiasto","description":"- Piątkowy mecz z pewnością będzie dla mnie szczególny. Nie zapominam bowiem, że wychowałem się w Gdańsku i jestem wychowankiem Lechii - mówi skrzydłowy Jagiellonii Białystok Przemysław Frankowski. Oprócz niego w białostockim zespole są też dwaj inni byli zawodnicy biało-zielonych: Piotr Grzelczak i Sebastian Madera. Początek spotkania Jagiellonia - Lechia w piątek 2 października o godz. 20.30.","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.trojmiasto.sport.pl","logo":{"url":"http://www.trojmiasto.sport.pl/logos/509.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":null,"email":null,"name":"gal","@type":"Person"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"\"Zrobię wszystko, aby pokazać, że nie jestem gorszy od zawodników, którzy obecnie grają w Lechii\"","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/b6/b0/11/z18547894V,Sebastian-Madera.jpg","name":"Sebastian Madera","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/c4/aa/11/z18523588V,Piotr-Grzelczak-na-meczu-Gornik---Jagiellonia.jpg","name":"Piotr Grzelczak na meczu Górnik - Jagiellonia","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}]}
Więcej o:
Skomentuj:
"Zrobię wszystko, aby pokazać, że nie jestem gorszy od zawodników, którzy obecnie grają w Lechii"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX