Ruszyła sprzedaż biletów na 10. edycję Amber Cup. Oficjalny patronat objął Zbigniew Boniek

Od piątku 27 listopada można nabywać bilety na wielki finał 10. edycji halowego turnieju Amber Cup, który 9 stycznia odbędzie się w gdańsko-sopockiej ERGO Arenie. Organizatorzy przekonują, że będzie do najlepsza edycja w historii. O emocje mają zadbać drużyny polskie, ale i zagraniczne. Zaproszone zostały zespoły m.in. z Łotwy oraz Białorusi.

Polub nas na Facebooku

Lechia Gdańsk, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Chojniczanka Chojnice, Drutex-Bytovia Bytów i drużyna złożona z zawodników agencji menedżerskiej "Fabryka Futbolu". Te ekipy zobaczymy na pewno podczas 10. edycji Amber Cup. Poza tym w gdańsko-sopockiej hali wystąpi zwycięzca grudniowych eliminacji, a także jedna lub dwie zagraniczne drużyny. Trwają negocjacje m.in. ze Skonto Ryga, Dynamem Mińsk oraz jednym rywalem z zachodniej części Europy.

Organizatorzy zadbają o wyjątkową otoczkę. Kibiców nie powinny odstraszyć ceny biletów, które zaczynają się już od piętnastu złotych. Ten turniej ma być najlepszym w historii. Dlatego też w środę oficjalny patronat nad imprezą objął prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Organizatorzy cały czas rozmawiają też z przedstawicielami telewizyjnymi. Jak na razie nie ma jednak żadnych konkretów.

Ceny biletów

Kategoria I - 49 zł

Kategoria II - 35 zł

Kategoria III - 25 zł*

Kategoria IV - 20 zł

Kategoria V -15 zł

* Bilet ulgowy 30 proc. (dostępny tylko w kategorii III na miejsca w sektorach 106-110; 117-122) przysługuje:

- dzieciom do lat 16;

- młodzieży uczącej się i studentom do 26 roku życia - zniżka dostępna po okazaniu ważnej legitymacji w dniu imprezy

Dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny pod opieką dorosłego bez gwarancji miejsca siedzącego

Gdzie można kupić bilety?

- w internecie na eventim.pl - w kasie nr 3 w ERGO Arenie, czynnej pn.- pt. w godz. 10-16, oraz w dniach imprezowych - w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert

Uwaga!

Osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich - Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl.