Sport.pl

Sławomir Peszko i Sebastian Mila zapraszają kibiców na Amber Cup w ERGO Arenie [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się 10. edycja halowego turnieju piłkarskiego Amber Cup, który odbędzie się 9 stycznia w gdańsko-sopockiej ERGO Arenie. Lechia Gdańsk przystąpi do niego w bardzo mocnym składzie, z reprezentantami Polski: Sławomirem Peszką i Sebastianem Milą na czele.

Polub nas na Facebooku

Przypomnijmy, że swój udział w turnieju potwierdziły do tej pory Lechia Gdańsk (która jest gospodarzem całej imprezy), Podbeskidzie Bielsko-Biała, Chojniczanka Chojnice, Drutex-Bytovia Bytów i Fabryka Futbolu. Z kolei eliminacje w Słupsku wygrały zespoły El-Auta z Poznania oraz AZS UG Gdańsk, które o udział w wielkim finale powalczą 9 stycznia, już w ERGO Arenie. W obu ekipach znajduje się kilka znanych nazwisk z boisk piłkarskich czy beach soccera. Generalnie wszystkie drużyny zapowiedziały występ w najsilniejszym składzie.

W dalszym ciągu trwają negocjacje z mocną ekipą zza granicy. Najpoważniejszym kandydatem wydaje się być BATE Borysów, o czym informowaliśmy dwa tygodnie temu. Nic nie jest jednak jeszcze przesądzone. Rozmowy trwają również z jednym zespołem z polskiej ekstraklasy (wymienia się Górnika Zabrze oraz Górnika Łęczna).

Sławomir Peszko i Sebastian Mila zapraszają kibiców do ERGO ArenyW dalszym ciągu dostępne są bilety, które można nabywać od 27 listopada. Fani, którzy nie będą mogli pojawić się w gdańsko-sopockiej hali zobaczą zmagania w Polsacie Sport News.

HITY I KITY "BERETA". JAK NA RYNKU TRANSFEROWYM RADZIŁ SOBIE MAREK JÓŹWIAK?


Więcej o: