Piotr Nowak zagra razem z Diego Maradoną

20 maja na Stadionie Narodowym im. Wasyla Lewskiego w Sofii odbędzie się mecz z okazji 50. urodzin byłego znakomitego piłkarza Christo Stoiczkowa. Bułgar zaprosił m.in. trenera gdańskiej Lechii Piotra Nowaka, z którym miał okazję występować w latach 2000-02 w Chicago Fire. Nie zabraknie jednak innych gwiazd z przeszłości, na czele z Diego Maradoną.

Polub nas na Facebooku

- Razem z Christo i innymi kolegami z Fire wywalczyliśmy w 2000 roku US Open Cup. Jestem zaszczycony możliwością udziału w takim meczu u boku mojego przyjaciela, z którym spędziłem wspaniałe chwile na boisku - mówi Nowak. 

- Z Piotrem Nowakiem i Diego Gutierrezem łączy mnie wspaniała przyjaźń. Bardzo się cieszę, że mimo napiętych kalendarzy znaleźli czas, by wziął udział w tym meczu - przyznaje Stoiczkow.

W jubileuszowym spotkaniu najlepszego bułgarskiego piłkarza w historii wystąpić mają m.in. Diego Maradona, Romario, Roberto Baggio, Carlos Valderrama, Ivan Zamorano, Davor Suker czy Jean-Pierre Papin. Impreza odbędzie się na największym stadionie w Bułgarii, Stadionie Narodowym im. Wasyla Lewskiego w Sofii.