Sport.pl

Wrócił generał i Lechia nie straciła gola. "Myślę, że zagrałem dobry mecz"

Mario Maloca wrócił do wyjściowego składu Lechii i ponownie nie zawiódł. Drużyna nie straciła bramki, a to dla środkowego obrońcy rzecz najważniejsza. Chorwat spisał się wybornie i dostał od trojmiasto.sport.pl najwyższą ocenę spośród wszystkich zawodników. - Myślę, że spisałem się nieźle, ale koledzy znacząco mi pomogli - przyznał Maloca.

Polub nas na Facebooku

W niedzielę Lechia grała spotkanie w Gliwicach. Nie mógł wziąć w nim udziału Maloca, gdyż musiał pauzować za nadmiar żółtych kartek. Biało-zieloni przegrali 0:3 i bardzo widoczny był brak chorwackiego stopera. W Poznaniu trener Piotr Nowak oczywiście ponownie wystawił Malocę w wyjściowym składzie, a ten potwierdził, że jest obecnie numerem jeden na swojej pozycji.

- Nie wiem czy gdybym zagrał w Gliwicach wynik byłby inny. Myślę, że w Poznaniu spisałem się nieźle, ale koledzy znacząco mi pomogli - przyznał Maloca, który cieszy się, że drużyna nie straciła gola.

- Oczywiście, jestem obrońcą i to, że nie straciliśmy gola jest dla mnie rzeczą najważniejszą. Do końca sezonu pozostały nam jeszcze trzy mecze i liczę, że uda się to powtórzyć - dodał Chorwat.

Lechia zagrała na boisku mistrza Polski trochę defensywnie i nie miała zbyt wielu okazji, by samemu strzelić bramkę. Według opinii wielu ekspertów punkt zdobyty w Poznaniu został w dość szczęśliwych okolicznościach.

- W pierwszej połowie Lech był trochę lepszy. My jednak mieliśmy w końcówce kilka dobrych sytuacji do strzelenia bramki. Wynik 0:0 jest OK. Zdobyliśmy punkt, mamy teraz dwa mecze w domu i cały czas wierzymy, że jesteśmy w stanie awansować do europejskich pucharów - zakończył Maloca.Zdjęcie Lanki Puma EVOPOWER 1 H2H FG (103720) Zdjęcie Lanki Puma EVOPOWER 2.3 FG (103528) Zdjęcie Lanki Puma Liga Classic FG 102416-001
Lanki Puma EVOPOWER 1 H2H F... Lanki Puma EVOPOWER 2.3 FG ... Lanki Puma Liga Classic FG ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: