Świetny występ Lukasa Haraslina przeciwko Anglii [WIDEO]

Młodzieżowa reprezentacja Słowacji wygrała 4:3 z Anglią C w ramach International Challenge Trophy. Bohaterem Słowaków został skrzydłowy gdańskiej Lechii Lukas Haraslin, który zdobył jedną z bramek, a przy kolejnej asystował.
Większość piłkarzy Lechii przebywa obecnie na urlopach, ale niektórzy o wolnym mogą tylko pomarzyć. Po poprzednim sezonie Haraslin miał jedynie dwa tygodnie wolnego.

- Tak naprawdę nie miałem zbyt wiele czasu na to, by odpocząć od piłki nożnej. Przebywałem jedynie na dwutygodniowym urlopie, a aktualnie uczestniczę w tygodniowym zgrupowaniu reprezentacji mojego kraju do lat 21. Z Ukrainą zagrałem przez niespełna 20 minut, a w już niedzielę zmierzymy się na wyjeździe z Anglią. Mam nadzieję, że wygramy to spotkanie, a ja dostanę więcej czasu na pokazanie się na boisku - mówił Haraslin kilka dni temu.

Wówczas Słowacy zremisowali z Ukrainą 1:1, a piłkarz Lechii pojawił się na boisku w 71. minucie i nie zdążył pokazać zbyt wiele. Sytuacja odwróciła się w niedzielę. Haraslin wyszedł na boisko w wyjściowym składzie, zdobył bramkę, zanotował asystę, a przede wszystkim jego drużyna wygrała.

Bramka Lukasa Haraslina na 1:0

Zdjęcie Nike Piłka nożna AG Duro Zdjęcie Nike Piłka nożna Duro Reflect Zdjęcie NIKE Piłka nozna Club Team
Nike Piłka nożna AG Duro Nike Piłka nożna Duro Refle... NIKE Piłka nozna Club Team
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info