Krasić: Wiem, że jakieś kluby kontaktowały się z Lechią, ale do mnie żadna oferta nie dotarła

Wiele mówiło się latem o Milosu Krasiciu w kontekście jego odejścia z Lechii. Zwolennikiem talentu Serba był były już trener warszawskiej Legii Stanisław Czerczesow. Wygląda jednak na to, że doświadczony pomocnik zostanie w Gdańsku na kolejny sezon. - Jakieś kluby kontaktowały się z Lechią, ale o żadnych konkretach nie wiem. Nie dotarła do mnie żadna oficjalna oferta - mówi Krasić.
Krasić nigdzie się nie wybiera i wraz z Lechią przygotowuje się do sezonu 2016/17. W sobotę biało-zieloni zakończyli obóz w Gniewinie, który trwał blisko dwa tygodnie. Mimo iż Krasić dołączył do kolegów po dwóch dniach ze względu na sprawy rodzinne, to po sparingu z Partizanem Belgrad wyglądał na bardzo wycieńczonego. Trener Nowak dał piłkarzom w kość.

- Czuję się dobrze. Wiadomo, że jestem trochę zmęczony, bo treningi były bardzo ciężkie, ale musieliśmy tę pracę wykonać. Wierzę, że to wszystko zaprocentuje w meczach ligowych. Do inauguracji zostały jeszcze dwa tygodnie i mam nadzieję, że będziemy dobrze przygotowani do sezonu - mówi Krasić.

Serb jest pod wrażeniem umiejętności Rafała Wolskiego, który lada moment ma zostać oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Lechii.

- To świetny zawodnik! Im więcej klasowych piłkarzy w drużynie, tym lepiej. Cieszę się, że będzie większa rywalizacja, gdyż to tylko korzyść dla zespołu. Trener Nowak będzie miał większe pole manewru - podkreśla Krasić.Zdjęcie Adidas Spodenki sędziowskie Referee 14 G77220 Zdjęcie Adidas Koszulka sędziowska Referee 14 długi rękaw 14 G77215 Zdjęcie Adidas Koszulka sędziowska Referee 14 krótki rękaw D82286
Adidas Spodenki sędziowskie... Adidas Koszulka sędziowska ... Adidas Koszulka sędziowska ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info