Lechia zaprasza kibiców na prezentację zespołu. Jednym z prowadzących Tomasz Zimoch

Już w najbliższy piątek o godz. 17.30 na scenie przy Targu Węglowym w Gdańsku odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny Lechii przed sezonem 2016/17. Kibicom zostaną również zaprezentowane dwa komplety strojów firmy New Balance. Imprezę poprowadzą spiker biało-zielonych Marcin Gałek oraz znany dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch.
Od 17.30 kibice będą mogli wziąć udział w licznych konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. W tym czasie będą już czynne punkty gastronomiczne, a także sklep Lechii i New Balance, w którym będzie można nabyć odzież oraz obuwie w dedykowanej gdańskiej drużynie biało-zielonej linii kolorystycznej.

W części głównej piątkowego wydarzenia kibicom zaprezentują się najpierw gracze Akademii Lechii, którzy w sezonie 2016/2017 występować będą w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, zaś po nich na scenie zjawią się piłkarze pierwszego zespołu Lechii wraz ze sztabem szkoleniowym. Wtedy również zaprezentowane zostaną nowe koszulki, w których biało-zieloni grać będą w Ekstraklasie. Po zakończeniu prezentacji, którą poprowadzą spiker Lechii Marcin Gałek i znany dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch, będą one dostępne w sprzedaży w sklepie Lechii i New Balance.

Po zejściu piłkarzy ze sceny kibice Lechii będą mieli możliwość wzięcia autografów od zawodników gdańskiej drużyny. Zwieńczeniem prezentacji będzie koncert zespołu Golden Life, który rozpocznie się około godz. 21.