Marcin Kaczmarek: Jestem lechistą z krwi i kości, ta wygrana smakuje wyjątkowo

- Jestem lechistą z krwi i kości, dlatego ta wygrana smakuje wyjątkowo. Również z tego powodu, że Lechia to bardzo silny zespół - mówił po wygranym 2:1 meczu z biało-zielonymi trener Wisły Płock Marcin Kaczmarek
Kaczmarek to wychowanek Lechii, jej wieloletni piłkarz, a potem trener (m.in. awansował z gdańskim zespołem do II ligi). Teraz po raz pierwszy stanął po drugiej stronie barykady i od razu poprowadził swój zespół do zwycięstwa.

- Nie ukrywam, że smakuje ono wyjątkowo. Jestem lechistą z krwi i kości, ale teraz pracuję w Płocku i chcę wygrywać z Wisłą. Lechia to bardzo silny zespół, z wieloma dobrymi piłkarzami. Skoro tacy zawodnicy jak Mak czy Pawłowski wchodzą z ławki rezerwowych, to mówi wszystko o ich potencjale - mówił po spotkaniu Kaczmarek.

Jego zespół początkowo został kompletnie zdominowany przez gdańszczan, ale po zdobyciu wyrównującej bramki, z każdą minutą spisywał się coraz lepiej.

- Po tym jak źle weszliśmy w mecz i straciliśmy bramkę, graliśmy trochę bojaźliwe. Ale potrafiliśmy z mocnym przeciwnikiem doprowadzić najpierw do wyrównania, a potem przechylić szalę zwycięstwa na własną korzyść. Dopisali kibice, przeciwnik był z najwyższej półki, a do tego udało się wygrać. To wszystko jest sporym powodem do dumy. Był to pierwszy mecz, ale chcemy się rozwijać. To nasz mały sukces - podkreślił szkoleniowiec Wisły.

Zdjęcie Lechia Juventus Więcej niż mecz Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED 1.5 TRICKS FG 103597 Zdjęcie Adidas Lechia Gdańsk - koszulka junior RLGD08j
Lechia Juventus Więcej niż ... Lanki Puma EVOSPEED 1.5 TRI... Adidas Lechia Gdańsk - kosz...
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info