Krasić: Z Górnikiem musimy zagrać z większym zębem

- W Łęcznej chcemy pokazać nasz prawdziwy potencjał. Pokażemy, że porażka z Wisłą Płock była jedynie wypadkiem przy pracy - mówi Milos Krasić.
Biało-zieloni już w drugiej kolejce muszą się rehabilitować za wpadkę sprzed tygodnia. Do Płocka jechali w roli zdecydowanego faworyta, a tymczasem zawiedli na całej linii. Wyglądało to tak jakby Wiśle bardziej zależało na zdobyciu kompletu punktów.

- Uważam, że po strzeleniu bramki na 1:0 w naszej grze zabrakło agresywności. Gdybyśmy poszli za ciosem i wykorzystali przewagę, chociażby tę w posiadaniu piłki, to mecz moglibyśmy rozstrzygnąć na naszą korzyść jeszcze w pierwszej połowie. Tak się nie stało i pozwoliliśmy rywalowi na odzyskanie nadziei, że jest w stanie z nami wygrać. Jednak w naszej grze było też sporo pozytywów - uważa Krasić.

- Przeanalizowaliśmy dokładnie nasz występ w Płocku i wiemy, jakie błędy popełniliśmy. Myślę, że to był tylko wypadek przy pracy i takie mecze już nie będą nam się zdarzały. W spotkaniu z Górnikiem chcemy pokazać nasz prawdziwy potencjał - podkreśla Serb.

W poniedziałek o godz. 18 Lechia zagra na wyjeździe z Górnikiem Łęczna, który w pierwszej kolejce - podobnie jak gdańszczanie - przegrał. Oba zespoły będą więc mocno zdeterminowane, by wreszcie zapunktować.

- Musimy ten mecz wygrać, żeby już na początku sezonu nie narobić sobie strat punktowych. Trzeba zagrać skuteczniej niż w Płocku i po prostu wygrać. Musimy zagrać z większym zębem niż w pierwszej kolejce, bo nasz rywal jest podrażniony po tym, jak w spotkaniu z Ruchem Chorzów stracił remis w ostatnich sekundach meczu. Nie możemy też dać się zaskoczyć, jak w naszym poprzednim meczu w Łęcznej, kiedy już w 2. minucie straciliśmy bramkę - mówi Krasić, którego współpraca z Rafałem Wolskim w środkowej strefie boiska z meczu na meczu powinna wyglądać coraz lepiej.

- Rafał to świetny piłkarz. Ma wizję tego, co chce zrobić na boisku. Świetnie gra lewą i prawą nogą, więc grać obok niego to duża przyjemność - przyznaje Serb.Zdjęcie ADIDAS Piłka Nożna Tango Rosario 5 656927 Zdjęcie Adidas Niemcy piłka CADI186 Zdjęcie Adidas Niemcy piłka CGER19
ADIDAS Piłka Nożna Tango Ro... Adidas Niemcy piłka CADI186 Adidas Niemcy piłka CGER19
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info