Lechia nie zapłaciła Śląskowi za Flavio Paixao. Sprawa trafiła do sądu

Jak informuje "Przegląd Sportowy" Śląsk złożył skargę na Lechię do Piłkarskiego Sądu Polubownego. Chodzi o 70 tys. euro za transfer Flavio Paixao ze Śląska do Lechii.
I chociaż Flavio Paixao piłkarzem Lechii jest oficjalnie od 1 stycznia, to Śląsk w dalszym ciągu nie otrzymał pieniędzy za transfer, a termin zapłaty minął z końcem marca. Wg "Przeglądu Sportowego" Lechia chce te 70 tys. euro... rozłożyć na raty, co samo w sobie wydaje się być dość dziwne. Wrocławianie na to nie idą i postanowili zgłosić sprawę do Piłkarskiego Sądu Polubownego. Wyrok powinien zapaść w najbliższych dniach.

Zresztą spór na linii Lechia - Śląsk to nie pierwszyzna. Wcześniej biało-zieloni długo zwlekali z zapłatą za transfer Sebastiana Mili nad morze, a później przez jakiś czas nie mogli się dogadać z wrocławskim klubem odnośnie przejścia Flavio do Gdańska.

Pikanterii temu wszystkiemu dodaje fakt, że już w najbliższą sobotę o godz. 18 Śląsk zagra u siebie z Lechią w meczu 4. kolejki Lotto Ekstraklasy.

Zdjęcie Lechia Juventus Więcej niż mecz Zdjęcie Adidas Lechia Gdańsk - koszulka junior RLGD08j Zdjęcie ADIDAS PIŁKA EURO 2016 MINI AC5427
Lechia Juventus Więcej niż ... Adidas Lechia Gdańsk - kosz... ADIDAS PIŁKA EURO 2016 MINI...
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info