Sport.pl

Lechia nie zapłaciła Śląskowi za Flavio Paixao. Sprawa trafiła do sądu

Jak informuje "Przegląd Sportowy" Śląsk złożył skargę na Lechię do Piłkarskiego Sądu Polubownego. Chodzi o 70 tys. euro za transfer Flavio Paixao ze Śląska do Lechii.
I chociaż Flavio Paixao piłkarzem Lechii jest oficjalnie od 1 stycznia, to Śląsk w dalszym ciągu nie otrzymał pieniędzy za transfer, a termin zapłaty minął z końcem marca. Wg "Przeglądu Sportowego" Lechia chce te 70 tys. euro... rozłożyć na raty, co samo w sobie wydaje się być dość dziwne. Wrocławianie na to nie idą i postanowili zgłosić sprawę do Piłkarskiego Sądu Polubownego. Wyrok powinien zapaść w najbliższych dniach.

Zresztą spór na linii Lechia - Śląsk to nie pierwszyzna. Wcześniej biało-zieloni długo zwlekali z zapłatą za transfer Sebastiana Mili nad morze, a później przez jakiś czas nie mogli się dogadać z wrocławskim klubem odnośnie przejścia Flavio do Gdańska.

Pikanterii temu wszystkiemu dodaje fakt, że już w najbliższą sobotę o godz. 18 Śląsk zagra u siebie z Lechią w meczu 4. kolejki Lotto Ekstraklasy.

Zdjęcie Lechia Juventus Więcej niż mecz Zdjęcie Adidas Lechia Gdańsk - koszulka junior RLGD08j Zdjęcie ADIDAS PIŁKA EURO 2016 MINI AC5427
Lechia Juventus Więcej niż ... Adidas Lechia Gdańsk - kosz... ADIDAS PIŁKA EURO 2016 MINI...
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (9)
Lechia nie zapłaciła Śląskowi za Flavio Paixao. Sprawa trafiła do sądu
Zaloguj się
 • Corven Dallas

  Oceniono 20 razy 18

  To zwyczajnie zła wola Lechii. 70tys euro dla nich to pierdnięcie..

 • rg123

  Oceniono 18 razy 16

  Nic nie nauczyli się po poprzednim sezonie. Albo mają na etacie jakiegoś idiotę od zarządzania finansami albo wszyscy są amatorami akceptującymi takie sytuacje. Wstyd.

 • jarsza

  Oceniono 12 razy 12

  W Lechii rządzą jacyś idioci chyba.

 • norge

  Oceniono 14 razy 4

  a tak się kibice tych klubów kochają, a tu środkowy palec klubu Prezedęta Europy :)

 • viornisko

  Oceniono 17 razy 1

  Bo Lechia działa na kredyt, kolos na glinianych nogach.

 • rulz007

  Oceniono 14 razy -2

  to nie będzie mecz przyjaźni ;)

 • makvelithedon7

  Oceniono 28 razy -2

  Nie wierzę, żeby to była zła wola, albo kręcenie wałków. Po prostu na ważnym stanowisku znajduje się niekompetentna osoba, która już dawno powinna być zwolniona. I nie wiem, co was tak dziwi w rozłożeniu spłaty na raty. To tylko propozycja. Można ją zaakceptować, albo odrzucić. Miliony Polaków mają kredyty warte 70 tys. Euro na mieszkanie czy samochód.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX