Młody piłkarz Lechii dostał zaproszenie na testy do Manchesteru City

17-letni piłkarz Lechii Adam Chrzanowski dostał zaproszenie na testy w Manchesterze City. Jednak póki co gdański klub nie wyraził na nie zgody.
Jak informuje "Przegląd Sportowy" słynny angielski klub zaprosił Chrzanowskiego na tygodniowe testy w sierpniu. Na razie jednak gdański klub nie wyraził zgody na jego wyjazd, ale według menedżera piłkarza Mariusza Piekarskiego sprawa jest jeszcze otwarta.

Chrzanowski może grać na pozycji środkowego lub lewego obrońcy. Piłkarzem Lechii został latem 2015 roku, przyszedł ze Znicza Pruszków. Podpisał z gdańskim klubem kontrakt do czerwca 2018 roku. W poprzednim sezonie grał głównie w zespole rezerw i Centralnej Lidze Juniorów, ale udało mu się też zadebiutować w ekstraklasie. Miało to miejsce w meczu 34. kolejki z Lechem Poznań. Chrzanowski pojawił się na boisku w 78 min i spisał się bardzo poprawnie. W obecnym sezonie jeszcze ani razu nie znalazł się w meczowej "18" Lechii.

Zdjęcie Lechia Juventus Więcej niż mecz Zdjęcie Adidas Lechia Gdańsk - koszulka junior RLGD08j Zdjęcie Lanki ADIDAS F10 TRX FG D67010
Lechia Juventus Więcej niż ... Adidas Lechia Gdańsk - kosz... Lanki ADIDAS F10 TRX FG D67010
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info