Simeon Sławczew na testach medycznych w Lechii

W poniedziałkowy wieczór w Gdańsku pojawił się Simeon Sławczew. We wtorek Bułgar przejdzie testy medyczne, jeśli wypadną one pozytywnie piłkarz podpisze umowę z Lechią.
Sławczew uzgodnił już warunki indywidualnego kontraktu z Lechią, osiągnięto już również porozumienie z klubem Bułgara - Sportingiem Lizbona. W przypadku pozytywnego przejścia przez zawodnika testów medycznych zostanie on wypożyczony do Lechii do końca obecnego sezonu. Sławczew związany jest ze Sportingiem kontraktem do 2019 roku, a co ciekawe znajduje się w nim klauzula odstępnego w wysokości... 45 mln euro! Jednak póki co w portugalskim klubie (przeszedł do niego latem 2014 r. z Liteksu Łowecz za 2,5 mln euro) nie zaistniał.

Sławczew ma 23 lata, jest środkowym pomocnikiem. Ma za sobą siedem występów w narodowej reprezentacji swojego kraju. W poprzednim sezonie był wypożyczony ze Sportingu do cypryjskiego Apollonu Limassol. W jego barwach rozegrał 19 ligowych spotkań (z czego 11 w wyjściowym składzie), strzelając jedną bramkę.

Oprócz Lechii zainteresowana Bułgarem była również Legia Warszawa o czym pisaliśmy w poprzednim tygodniu. Więcej o Sławczewie TUTAJ.

Zdjęcie Lanki NIKE HYPERVENOM PHADE FG 599809-484 Zdjęcie Lanki Nike Mercurial Victory IV Fg 555613-380 Zdjęcie Lanki NIKE MERCURIAL VORTEX FG 573873-635
Lanki NIKE HYPERVENOM PHADE... Lanki Nike Mercurial Victor... Lanki NIKE MERCURIAL VORTEX...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info