Piotr Nowak: To już nie jest ten sam zespół, który przegrał w Płocku

- Cieszymy się ze zdobycia kompletu punktów i pozycji lidera, ale nie możemy spocząć na laurach - mówi trener Piotr Nowak po zwycięstwie Lechii w Białymstoku.
- Zwycięstwa takie jak dziś bardzo cieszą. Były momenty, w których powinniśmy się lepiej zachować, ale najważniejsze jest zwycięstwo i wysokie miejsce w tabeli - przyznał Nowak. - Było sporo sytuacji z obu stron, nam udało się jedną wykorzystać za sprawą Aleksandara Kovacevicia, który przechodził ostatnio trudny okres, gdyż w ogóle nie grał. Cieszy mnie również dobra postawa w bramce Damiana Podleśnego - dodał trener biało-zielonych.

Po zwycięstwie w Białymstoku Lechia awansowała na fotel lidera Lotto Ekstraklasy. A przecież jeszcze kilka tygodni temu na zespół spadła fala krytyki za porażkę z Wisłą Płock.

- Po meczu w Płocku drużyna mocno się scaliła, to już nie jest ten sam zespół, który przegrał na inaugurację. Cieszymy się z tego co mamy, jesteśmy w dobrej pozycji wyjściowej, ale to dopiero początek sezonu. Przed nami jeszcze sporo pracy. Nie możemy spocząć na laurach - zakończył Nowak.