Benfica Lizbona z prawem pierwokupu bramkarza Lechii Vanji Milinkovicia-Savicia

Kwitnie współpraca między Benfiką Lizbona i Lechią. W ostatnich dniach z portugalskiego klubu do Gdańska przeniosło się dwóch zawodników - Steven Vitoria oraz Joao Nunes. Teraz Benfica uzyskała prawo pierwokupu 19-letniego bramkarza biało-zielonych Vanji Milnkovicia-Savicia.
Jak informuje Lechia, porozumienie zostało zawarte na trzy lata, a w myśl umowy klub z Lizbony będzie miał pierwszeństwo przy ewentualnym transferze serbskiego bramkarza. Z prawa pierwokupu Benfica będzie mogła skorzystać zarówno podczas letnich, jak i zimowych okienek transferowych. Kontrakt Serba z Lechią obowiązuje do czerwca 2020 r.

Vanja Milinković-Savić, który zaczął sezon jako pierwszy bramkarz Lechii, ale potem odniósł kontuzję i został zastąpiony przez Damiana Podleśnego, przebywa obecnie na zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji Serbii przed meczami eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Włochami oraz Irlandią.

Zdjęcie Lanki Puma Attacanto FG 102026-01 Zdjęcie Lanki Puma Evo Speed FG 102525-05 Zdjęcie Lanki PUMA VELIZE FG 102827-01
Lanki Puma Attacanto FG 102... Lanki Puma Evo Speed FG 102... Lanki PUMA VELIZE FG 102827-01
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info