Sport.pl

Jak czują się piłkarze Lechii po porażce w Niepołomicach? "Wracamy do Gdańska z poczuciem dużego wstydu"

- Nie ma co szukać słów usprawiedliwienia, bo ich dla nas nie ma. Wracamy do Gdańska z poczuciem dużego wstydu - powiedział po porażce z II-ligową Puszczą Niepołomice w 1/8 finału Pucharze Polski obrońca Lechii Jakub Wawrzyniak.
Lechia po fatalnej grze przegrała z Puszczą po rzutach karnych (po 90 minutach i dogrywce było 1:1) i odpadła z Pucharu Polski. Piłkarze biało-zielonych zdają sobie sprawę, że w Niepołomicach zwyczajnie zawalili sprawę.

- Nie ma dla nas żadnego usprawiedliwienia, przede wszystkim za to, że w ogóle dopuściliśmy do tego, że mecz kończył się rzutami karnymi. Prowadziliśmy 1:0, kontrolowaliśmy przebieg spotkania i absolutnie nie powinniśmy doprowadzić do takiej sytuacji, w której tracimy gola z rzutu karnego w samej końcówce drugiej połowy - podkreślił po meczu Jakub Wawrzyniak, który pełnił w tym meczu rolę kapitana zespołu. I dodał:

- Nie będziemy po tej porażce się biczować, ani spuszczać głów, bo już w sobotę gramy w lidze z Ruchem Chorzów i musimy być przygotowani do tego meczu. Nie zmienia to jednak faktu, że wracamy do Gdańska z poczuciem dużego wstydu - przyznał obrońca Lechii.Więcej o:
Komentarze (1)
Jak czują się piłkarze Lechii po porażce w Niepołomicach? "Wracamy do Gdańska z poczuciem dużego wstydu"
Zaloguj się
  • ga.spar

    Oceniono 6 razy 2

    Peszko, napisałeś już Mandziarze gratulacje na TT ?
    buhahahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX