Piotr Nowak: Pierwsza połowa to najlepsze 45 minut w czasie mojego pobytu w Lechii

- Pierwsza połowa to najlepsze 45 minut w czasie mojego pobytu w Lechii. Życzę nam wszystkim, żebyśmy w kolejnych spotkaniach grali tak, jak dziś do przerwy - przyznał po wygranym 2:1 meczu z Zagłębiem Lubin trener Lechii Piotr Nowak
Lechia do przerwy zagrała wręcz perfekcyjnie, to był w wykonaniu biało-zielonych prawdziwy koncert okraszony dwoma ładnymi bramkami - Rafała Janickiego oraz Grzegorza Kuświka. Zachwycony postawą swoich zawodników był również trener Nowak.

- Do przerwy zagraliśmy bardzo dobrze, najlepiej w czasie mojego pobytu w Lechii. Życzę nam wszystkim, żebyśmy w kolejnych spotkaniach grali tak jak dziś w pierwszych 45 minutach. Widać było, że gra sprawia nam radość, cieszy również, że zdobyliśmy gola po stałym fragmencie - mówił na pomeczowej konferencji szkoleniowiec Lechii. - Jednak mecz miał dwa oblicza. Po zejściu do szatni mówiłem piłkarzom, żeby byli czujni przy centrach w pole karne. Tak się nie stało i dostaliśmy bramkę, która wprowadziła nerwowość. Po wejściu Stevena Vitorii gra znów zaczęła się nam kleić i było spokojniej. Jego wejście pomogło Joao Nunesowi i Rafałowi Janickiemu, bo Steven miał być takim "wieżowcem", który czyści górne piłki i z tego zadania wywiązał się bardzo dobrze. Uważam, że zaliczył dobry debiut w lidze - podkreślił Nowak. I dodał: 

- W końcówce mieliśmy znów sytuacje do zdobycia goli, mogliśmy "zamknąć" ten mecz wcześniej. Nie udało się, niemniej jednak to bardzo ważne zwycięstwo, szczególnie po poprzednim spotkaniu w Warszawie [porażka z Legią 0:3] - podsumował trener Lechii. 

Zdjęcie Lanki UMBRO UX 2.0 CLUB HG 80989UDJV Zdjęcie LANKI UMBRO GEO FLARE SHIELD HG 80824U3FI Zdjęcie LANKI UMBRO GEO FLARE SHIELD HG JNR 80830UCH2
Lanki UMBRO UX 2.0 CLUB HG ... LANKI UMBRO GEO FLARE SHIEL... LANKI UMBRO GEO FLARE SHIEL...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info