Nowak po Jagiellonii: Zgarnęliśmy całą pulę!

Białystok - Gdańsk 0:2. Zawodnicy gdańskiej Lechii w ciągu raptem kilku dni odnieśli podwójne zwycięstwo z Jagiellonią. Najpierw pokonali ich w spotkaniu ligowym, a następnie wywalczyli remis promujący ich do półfinału Pucharu Polski. Zawodnicy gdańskiego klubu nie do końca byli jednak zadowoleni z gry swojego zespołu
Stań się fanem Trójmiasto - Sport.pl na portalu Facebook

Paweł Nowak (pomocnik Lechii): W sobotę też narzekaliśmy na swój styl, też narzekaliśmy, że to Jagiellonia dłużej utrzymuje się przy piłce. Nie może tak być. Co prawda, pewnie przez ostatnie pół godziny mieliśmy w głowie, że ten wynik nas urządza, że to my awansujemy, ale to nas nie usprawiedliwia do słabszej gry. Musimy na to zwrócić uwagę w późniejszych meczach. Wiadomo, że Jagiellonia to dobra drużyna, ale w lidze udało nam się z nią wygrać i w pucharze udało się nam ją przejść. Zgarnęliśmy całą pulę.

Abdou Razack Traoré (napastnik Lechii): To był dla nas bardzo ciężki mecz, szczególnie zważywszy na to, że graliśmy na wyjeździe. Walczyliśmy o wynik, a on promuje nas, dlatego jesteśmy zadowoleni z dzisiejszego spotkania i cieszymy się z awansu do półfinału Pucharu Polski. Jagiellonia jest dobrą drużyną, jest przecież druga w lidze i nie wykluczam, że kolejny mecz mogłaby wygrać, ale póki co, to my mamy lepszy bilans.

Lechia awansowała zasłużenie? Znajdź Trójmiasto-Sport.pl na portalu Facebook »