Firma Stalprojekt zaprojektuje bazę treningową piłkarzy Lechii w Bystrej

Stalprojekt spółka z o. o. zaprojektuje Pomorskie Centrum Futbolu w miejscowości Bystra. Komisja konkursowa dokonała formalnej oceny wniosków, jakie wpłynęły w związku z ogłoszonym konkursem.
Komisja postanowiła zakwalifikować i zaprosić do złożenia pracy konkursowej firmę Stalprojekt Sp. z o.o., która jako jedyna spełniła wszelkie kryteria formalne, wskazane w ofercie konkursowej.

Stalprojekt Sp. z o.o. jest firmą, która działa na rynku od 1994 roku i specjalizuje się w projektowaniu obiektów zaawansowanych technologicznie, w tym obiektów sportowych takich jak, baseny, hale sportowe oraz stadiony piłkarskie. Przypomnijmy, że założenia konkursu mówiły o konieczności ujęcia w projekcie 12 różnego rodzaju boisk, torów do podbiegów, bieżni sprinterskiej czy siłowni i sali fitness. Dodatkowo znajdzie się tam niezbędne zaplecze w postaci szatni, pomieszczeń biurowych i administracyjnych. Na potrzeby użytkowników znajdą się tam również gabinety odnowy biologicznej, basen, sauna, stołówka, zaplecze, kuchenne czy też sala konferencyjna. Wszystko to sprawi, że będzie to najnowocześniejszy tego typu obiekt w naszym kraju.