Radosław Matusiak i Łukasz Garguła wzmocnią Lechię Gdańsk?

Środowisko trójmiejskich kibiców zelektryzowała wiadomość, że Lechię już wkrótce mogą wzmocnić byli reprezentanci Polski Łukasz Garguła i Radosław Matusiak. Obaj w ostatnim sezonie spędzali większość czasu na ławkach rezerwowych w odpowiednio Wisły Kraków i Asterasu Tripolis.
Informację o przejściu obu zawodników do Lechii podał serwis Trójmiasto.pl. Obaj zawodnicy grali już wcześniej w jednym klubie. Działo się to w GKS Bełchatów w sezonie 2005/06. Gole Matusiaka najczęściej z podań Garguły pozwoliły wtedy Bełchatowowi zdobyć wicemistrzostwo Polski.

Garguła obecnie zatrudniony jest w Wiśle Kraków, jednak nie gra tam zbyt często. Z 14 meczów ligowych tylko trzy rozegrał od pierwszej do ostatniej minuty. Z kolei Matusiak ubiegły sezon spędził w greckim Asterasie. Grał tam jeszcze rzadziej niż Garguła w Wiśle, gdyż na murawie można go było obejrzeć raptem w czterech spotkaniach.

O spekulacjach odnośnie transferów Garguły i Matusiaka możesz przeczytać na portalu Trojmiasto.plZACIEKAWIŁ CIĘ SIĘ TEN NEWS? KLIKNIJ "LUBIĘ TO" PONIŻEJ I SPRAW, ŻEBY ZAPOZNALI SIĘ Z NIM RÓWNIEŻ TWOI ZNAJOMI!