Sport.pl

- Jesteśmy w stanie dogonić czołówkę - mówi po zwycięstwie nad Wisłą Płock trener Arki Gdynia Petr Nemec

Szkoleniowiec Arki Gdynia Petr Nemec nie ukrywał radości po wygranym 2:0 meczu wyjazdowym z Wisłą Płock. Trzeba bowiem pamiętać, że było to pierwsze zwycięstwo gdynian na wyjeździe od ponad półtora roku!
- Na pewno się cieszę z tego zwycięstwa bo wiem, że Arka nie wygrała meczu na wyjeździe przez ponad półtora roku. Dziś to się zmieniło - zauważył przytomnie Nemec. - Weszliśmy do meczu bardzo słabo. Pierwsze 15 minut nie graliśmy tego co sobie założyliśmy. Potem zaczęliśmy grać swoje, strzeliliśmy szybkie dwie bramki i to myślę zadecydowało o naszej wygranej - zaznaczył.

Cieszysz się z przełamania złej passy Arki? - wyraź to na profilu Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku! »


Czech dodał także, że jego piłkarze mogli nawet podwyższyć rezultat, ale... - W drugiej połowie kontrolowaliśmy grę, były sytuacje żeby ten wynik podwyższyć, ale zawodnicy mówili, że "coś tam na sobotę zostawili". Muszę im wierzyć - wytłumaczył. - Teraz czekają nas dwa mecze u siebie i wierzę, że znajdziemy się po nich na należnym nam miejscu. Natraciliśmy już głupio dostatecznie dużo punktów, ale wierzę, że jesteśmy w stanie gonić czołówkę tabeli.

W sobotę Arka zmierzy się na swoim stadionie z KS Polkowice, który jeszcze przed minioną kolejką był czerwoną latarnią I ligi. Ostatnie miejsce w tabeli udało się mu jednak opuścić po zwycięstwie 3:2 z Olimpią Grudziądz.Więcej o:
Skomentuj:
- Jesteśmy w stanie dogonić czołówkę - mówi po zwycięstwie nad Wisłą Płock trener Arki Gdynia Petr Nemec
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX