Sławomir Mazurkiewicz z Arki Gdynia: Gramy coraz lepiej

W środowy wieczór piłkarze Arki po 26 meczach bez wygranej na boisku rywali, wreszcie zwyciężyli na wyjeździe, pokonując Wisłę Płock 2:0. Duży udział w sukcesie gdynian miał Sławomir Mazurkiewicz, który asystował przy golu Tomasza Jarzębowskiego.
Po spotkaniu kapitan Arki nie krył satysfakcji z odniesionego zwycięstwa, choć nie ukrywał, że wygrana mogła być bardziej okazała. - Uważam, że mogliśmy wygrać jeszcze wyżej. Gra nam się układała. Wreszcie wygraliśmy na wyjeździe i to prowadzenie, do przerwy sprawiło, że zeszło z nas ciśnienie - stwierdził po meczu Mazurkiewicz.

Obrońca Arki uważa jednak, że mimo dwóch ostatnich zwycięstw, zespół w dalszym ciągu musi być skoncentrowany na swojej dobrej grze i nie powinien oglądać się na wyniki rywali i sytuację w tabeli. - Daleko jeszcze do czołowych miejsc, ale dobrze, że wygraliśmy i że wcześniejsze dobre mecze przekładają się na naszą coraz lepszą grę - przyznał kapitan Arki.

Teraz przed gdynianami spotkania z KS Polkowice i Polonią Bytom. Według Mazurkiewicza Arka musi zrobić wszystko, by w obu meczach zdobyć komplet punktów.

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku »


Więcej o: